Şimdi Ara

[SATILDI] Sapphire 5700XT Nitro+ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tasarımcı o kadar iyi ki telefondan girildiğinde çoğu yazılan bilgi ilanlarda gözükmüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel kart iyi fiyat bende dahil referansınız olsaydı kapardık hemen.ALLAH yardımcınız olsun
  • Bu ilanı dün verseydin keşke dün aldım kart

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

güzel kart iyi fiyat bende dahil referansınız olsaydı kapardık hemen.ALLAH yardımcınız olsun
    Yine kapabilirsin.Yıllardır bu hesabı kullanırım.Kayıtlı numaramda sülaleme bile ulaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

Yine kapabilirsin.Yıllardır bu hesabı kullanırım.Kayıtlı numaramda sülaleme bile ulaşılır.

Alıntıları Göster
    Benzer bir sekilde alis veris yaptim hemde 99 full referansli...sonra sulalesine ve kendine savcilikla ulastik hocam o sekilde parayi aldik tam 8 9 ayda o yuzden neler neler almadim bu forumda uygun yakalayipta 3 hafta once 2700 e almadim en az bunun kadar kaliteli karti sonra biri alip 3000 e arkadasima satmis :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende referansı olmadığından dolayı alamıyorum.benim referanslarıma istinaden kargolamayıda kabul etmedi.yoksa şuan satıldı ibaresini görürdünüz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @ozan387 isimli arkadasa satilmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün tarafımca satın alınmıştır. Arkadaşa ilgisi için teşekkür ederim ürün dediği gibi tertemizdi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.