Şimdi Ara

SATILDI REPLİKA POLO GTİ JANT LASTİK TAKIMI 700 KM DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Perte çıkan vw polo aracımda henüz 700 km e kadar kullanabildiğim VW GTI jantı ve Michelin Pilot Exalto lastiklerimi satıyorum. Lastiklerin üretim haftası 2011 yılının 23 nci haftasıdır. Dişlerinden falan bahsetmeme gerek duymuyorum 700 km de kullanıldılar, sıfıra yakın temizlikteler.

Jantlarda kılcal çizik dahi bulmanız zor. Faturaları mevcut.. Jantlar TSE belgelidir, çin malı değildir.

Lastikler 195 50 15 tir. (jant 15" Bijon ölçüleri 5x100) 2002-2009 arası üretim vw polo araçlara direk takıp kullanılabilir, ayrı ayrı satmayı düşüünmüyorum.

İstediğim fiyat 900 TL dir. Pazarlık malesef yoktur ama takas olabilir. Üst model Cep telefonu vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 26 Eylül 2011; 11:55:18 >

• Sattinmi hocam
  • Sattım malesef :)

Ama sıfırı 1200 tl 10 taksit gidip sıfır alabilirsin, lastiklerle birlikte ben 1200 tl ye almıstım michelin bayisinden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: formalist

Sattım malesef :)

Ama sıfırı 1200 tl 10 taksit gidip sıfır alabilirsin, lastiklerle birlikte ben 1200 tl ye almıstım michelin bayisinden..

4 miclen lastik 4 polo gtı cantı 1200 tlmi iyi valla

benim polo 2004 model olurmu bu gtı cantı acaba
  • aynen olur, direk takıp kullanabilirsiniz..

jantlar replika tabiki, ama tse belgeli filandı, sorun yaşamassın, ben aldığımda fiyatlar bu şekilde idi, üstüne dolar euro kurlar çıktı ama sanmam pek oynayacağını fiyatların..

istanbuldaysanız yardımcıda olabilirim ayrıca.. :) yeri söylerim gider alırsınız 8 taksitle aldım diye hatırlıyorum ben alırken vade farksız...
  • ben perte çıkan aracımın aynısının tek kapılısını aldım şimdi satmasaydım diyorum tekrar belki alacağım ama ileride şu an için acele etmek istemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.