Şimdi Ara

Satıldı - Nokia 808 PureView

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İhtiyaçtan dolayı 2012 Kasım'da almış olduğum Nokia 808 PureView'i satıyorum.

"Yarı akıllı telefon" olarak nitelendirilebilecek olan Nokia 808 PureView, piyasadaki tüm telefonların birkaç gömlek üstün bir kameraya sahip. 41 megapiksellik sensörüyle, 35 megapiksellik 16:9 formatında fotoğraf yakalayabiliyoruz. Ya da istersek 5 megapiksele düşürüp, hiçbir telefonda bulunmayan "kayıpsız dijital zum" özelliğinden faydalanabiliyoruz. Cihazın 2 megapiksellik fotoğraflarının bile ağzınızı açık bırakacağından eminim. Aynı zamanda Xenon flaşı vardır, geceleri çok güzel iş görüyor. Hatta sizi PureView fotoğraflarının bir kısmını attığım Flickr hesabına davet edeyim:

Nokia 808 PureView ile çektiğim fotoğraflar

Albümdeki neredeyse tüm fotoğraflar, bu telefonla çekilmiştir.

808'in bir diğer artısı, inanılmaz temizlikteki ses kalitesi. Dış hoparlörü demiyorum, telefon görüşmesi yaparkenki temiz sesten bahsediyorum. Dışarıdaki neredeyse tüm sesleri temizleyen ikinci bir mikrofon, sesin karşıya çok net iletilmesini sağlıyor. Aynı şekilde karşıdan gelen sesler de gerçekten çok temiz duyuluyor.

Cihazın müzik arayüzü çok iyi olmasa da, çok başarılı bir ses kalitesi var. Beraberinde zaten son derece kaliteli bir kulaklık geliyor. Sadece iki gün, kendi kulaklığımı kaybettikten sonra yenisini alana kadar kullandım. Bas sesleri çok iyi veriyor.

Özet geçmek gerekirse, kamera, video, müzik dinlemek ve telefon konuşmaları için piyasadaki en iyi cihazlardan biridir. İçerisinde Symbian Belle yüklüdür, Android'i andıran bir arayüzü var. E-posta alış verişi konusunda başarılıdır. Whatsapp son derece başarılı bir şekilde çalışabilmektedir. Ekran klavyesi son derece rahattır. Fakat açık konuşacağım, Facebook'ta (hem tarayıcıda, hem uygulama olarak) rezalet, Twitter'da ise iyi sayılmayacak bir durumdadır.

Ürünün 2 yıllık garantisi Kasım'da başlatılmıştır. Yurtiçi cihazdır, pasaport kaydı ıvırı zıvırı hiçbir sıkıntısı yoktur. Cihaz temizdir, sadece masanın üzerine koymaktan kameranın çevresini kaplayan metal yüzey biraz aşınmıştır. Fotoğraflarını akşam buraya eklerim. Bunun dışında hiçbir sıkıntısı yoktur.

Kutu içeriği eksiksizdir. Şarj cihazı, şarj kablosu, orijinal kulaklığı ve orijinal kutusu ile birlikte verilecektir. Ekstra olarak ben de bir adet plastik kılıf, 2 adet mini tripod ve 1 adet orijinal Nokia tripod aparatı vereceğim.

Cihazın tüm özellikleri için tıklayın

SATILDI

Düzeltme: "Kayıpsız optik zum" demişim yukarıda. Yok öyle bir olay arkadaşlar. Kayıpsız dijital zum olacak kendileri. Ama harbiden kayıpsız.

Telefon cidden tertemiz. Gülle gibi sağlam, ekranı da çizilmiyor.

Biraz şişkin bir kamerası var.

Yukarıda bahsettiğim ufak aşınmalar.

Gülle gibi telefon daha da sağlam olsun diyenler için kılıf.

Kulaklıkları gerçekten çok kaliteli. Tabii cihazın sesi de güzel. Müzik için uygun.

İşte tüm aksesuarlar (yuvarlak beyaz şey, şarj cihazı).

Geceleri tripod ile çekeceğiniz fotoğraflar, yüksek ISO ile inanılmaz görüntüler elde etmenizi sağlıyor.

Tripod bağlantı aparatı, orijinal Nokia'dır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exceedinglimits -- 10 Temmuz 2013; 16:20:26 >

• rekabete açıkmı satış kanalın? bende bi köşeye kendi ilanımı yapıştırayım:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycrob

rekabete açıkmı satış kanalın? bende bi köşeye kendi ilanımı yapıştırayım:D

Sycrob, hmmm... Yapıştır gitsin kanka :)
  • Sifir Genpa Garantilisi zaten 800 kliksada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm. Evet, baktım öyleymiş. Fiyatta revizeye gitmem gerek sanırım. Teşekkürler bilgilendirme için.
  • İlanı gördükten sonra modele daha da fazla ısındım :)

Hayırlı satışlar çok iyi ve temiz cihaz.
  • Telefonu alasim geldi ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4mylove

Telefonu alasim geldi ya :)

Tutmayın o zaman kendinizi efenim
  • resim kalitesi güzelmiş ama hiç direk 41 mp bir fotoyu algılayamadım
  • Alet gerçekten sağlam fotoğraf çekiyor, cidden çok geçerli. Hayırlı satışlar hocam
  • edacsac kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • takip
  • PM
  • hocam ilan müthiş. Pazarlama dürüst. çok durmaz telefon.
    Haa sen niye yorum yazdın dersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sb_turan

hocam ilan müthiş. Pazarlama dürüst. çok durmaz telefon.
    Haa sen niye yorum yazdın dersen

Teşekkürler :)
  • Hey maşallah o nasıl bi kameradır ya nokia zamanında herşeyin en iyisini yapmış şimdiki diğer markalar yeni bi teknolojiymiş gibi tanıtıyor bize harika fotoğraflar gerçekten Nikon 5100 + Tamron 17-50 + B+W Nano UV + Parasoleyli makinayla aldığım görüntülerle bire bir aynı nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkron2 -- 1 Temmuz 2013; 15:01:30 >
  • resim çekimine hayran kaldım :D
  • olursa 500 alirim ...tskler

• Kendi çektiğin fotoğraflara bakıyordum da özellikler de kamera modeli SONY DSC-HX300 yazıyor allah allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmurat3551

Kendi çektiğin fotoğraflara bakıyordum da özellikler de kamera modeli SONY DSC-HX300 yazıyor allah allah

araya karışmıştir abisi :-)

şaka maka Xperia mini pro üstüne nakit düşünürseniz görüşelim garantisi hala var 8 ay kadar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.