Şimdi Ara

[SATILDI] MSI B450 TOMAHAWK MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    MSI B450 TOMAHAWK MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart
    - 22.11.2019 tarihli Vatan faturası ve kutusu vardır.
    - 3000 serisi Ryzen işlemci ve 3600 MHz ram kullanmak için bu fiyata alınabilecek en iyi anakart.
    - VRM'leri x570 kalitesindedir.
    - X570'e geçtiğim için kutusunda duruyor.

1xM.2
    6xSata3
    2xUSB 3.2 Gen2
    4xUSB 3.2 Gen1
    HD Audio
    GB Lan
    HDMI
    DVI-D

Fiyat: SATILDI

[SATILDI] MSI B450 TOMAHAWK MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart

Satış Notları:
    - İrtibat için PM atmanız yeterlidir.
    - Elden alacak kişilere mâkul bir indirim yaparım.
    - Ürünler Antalya içi elden, diğer şehirlere ödeme alındıktan sonra kargolanacaktır.
    - Kargo yoluyla gönderimler için, kutu zarar görmeyecek şekilde itina ile paketlenecektir.
    - Sadece Yurtiçi Kargo ile çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can6prmk -- 4 Haziran 2020; 20:19:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok enteresan

• Evet cidden enteresanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can6prmk -- 15 Mayıs 2020; 15:14:22 >
  • Yani bir ürünün ikinci eli sıfırından 100 tl eksik olmamalı ya haksızmıyım?

iyi satışlar ürün sizin fiyatta özgürsünüz
  • can6prmk kullanıcısına yanıt
    6 aylık kullanılmış arada 100 lira bile fark yok. Siz kafayı yemişsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam anlamadınız galiba yazdığınız fiyat 990 tl zaten inventus sinerji vatan vb sayfalar 1050 1100 arası istiyor. İndirim yapan tekra bilişim 949 tl ye düşürmüş siz hiç kullanmayıp statik poşetten çıkarsanız kafadan 750 800 e düşmesi lazım ki bunu bir anlatır mısınız
    Şuan 949TL hemde 2-3 yerde var pahalı olanın resmini niye atıyorsun sen bir ürünü alırken en pahalısını mı alıyorsun yoksa ?

• Berke_NO kullanıcısına yanıt
    Ben 949₺'lik bir fiyat göremediğim için o fiyatı attım. Sayfayı açtığımda direkt qp'nin fiyatı ile açılıyor.

• Fiyata revize şart fazlaca...

• W411D3r kullanıcısına yanıt
    Revize edildi
  • Abartmanın lüzumu yok. Pazarlığa açık alıcıysanız teklif yaparsınız. Piyasanın 200₺ altını da yazdım problem değil orada az gözüksün gönlünüz olsun. Bu karttan başka satan olmadığı için emsal örnek alıp fiyatlandırma yapmadım alelade bir fiyat girdim.
    Kimsenin birşey abarttığı yok hocam 2.el ürünü saçma sapan bir fiyata koyuyorsunuz sonrada pişkin bir şekilde yazı yazıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berke_NO

Kimsenin birşey abarttığı yok hocam 2.el ürünü saçma sapan bir fiyata koyuyorsunuz sonrada pişkin bir şekilde yazı yazıyorsunuz.
    Almayacaksan boş yapma.
    Konuşma tarzından belli ne olduğun muhatap olmaya gerek yok seninle iyi satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.