Şimdi Ara

SATILDI >>> Morhipo Hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Morhipo
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Başlıkta yazdığı gibi morhipo hediye çekim satılıktır, hesabımda hipopuan şeklinde tanımlıdır, hesap bilgilerimi paylaşacağım alan kişi ile.

Her kategoride her üründe geçerlidir. XXX TL nettir. İade ürün sonrası tanımlandı.

XXX TL dahi olmayacaktır. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz. N11 ve benzeri teknoloji mağazaları çekleri ile takas yapabilirim sadece.

XXX TL ye satmıştım fakat defolu ürün gelince alan arkadaşa, iade aldım ben de çeki.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 16 Mart 2015; 12:56:50 >

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar sakın kanmayın.. 175 e 35 indirim yapacak diye nakit para istiyor..

gelin size morhipo 150 ye 50 yi 0,5tl ye .. markafoni için de 125 e 20 anında indirimi 1tl ye vereyim.

saygısız birde engellemiş cevap vermeyim diye. bu da kapak olsun.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerakgun

arkadaşlar sakın kanmayın.. 175 e 35 indirim yapacak diye nakit para istiyor..

gelin size morhipo 150 ye 50 yi 0,5tl ye .. markafoni için de 125 e 20 anında indirimi 1tl ye vereyim.

saygısız birde engellemiş cevap vermeyim diye. bu da kapak olsun.:)
    quote:

Orijinalden alinti: sonerakgun

arkadaslar sakin kanmayin.. 175 e 35 indirim yapacak diye nakit para istiyor..

gelin size morhipo 150 ye 50 yi 0,5tl ye .. markafoni için de 125 e 20 aninda indirimi 1tl ye vereyim.

saygisiz birde engellemis cevap vermeyim diye. bu da kapak olsun.:)

?imdi iki hesabyn da banlansyn da gör bakalym saygysyz. fake hesabyndan da mesaj atmy? bana. hemmmen ?ikayet edildin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.