Şimdi Ara

[SATILDI] MONSTER TULPAR T5 V1.4.1 (GTX970M, 16 GB RAM, 128 GB SSD'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] MONSTER TULPAR T5 V1.4.1 (GTX970M, 16 GB RAM, 128 GB SSD'li)
    Merhaba,

Aslında kesinlikle elden çıkarmak istediğimden veya nakit para aciliyeti olduğundan değil; ama daha üst düzey birkaç bilgisayarı gözüme kestirdim ve onları almak için elimdekini satmak isterim.

Söz konusu bilgisayar, başlıkta da belirttiğim gibi, Monster Notebook'un TULPAR T5 V1.4.1 modeli.
    http://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V1-4-1-15-6.html#.WByQTST0OZg

Özellikleri yukarıda verdiğim sayfada yer alıyor; ama ilan başlığında kabaca 3 en önemli özelliğini sıraladım. GTX 970M GPU var. Stok üründe 8 GB RAM geliyor; ama ben 8 GB daha eklettirdim. Yani şu an üründe 16 GB RAM var. SSD stok üründe yoktu, ben 128 GB SSD eklettim. Bunlar dışında donanım konfigürasyonu aynı.

Ürünü 1 yıl 4 aylık bir süredir kullanıyorum. Bu süre içinde ürün gayet düzgün kullanıldı. Üründe hiçbir hasar, ağır çizik ve ağır leke yok.

Ürünün garantisi devam ediyor.

Ürün, kutusuyla ve bütün kutu içeriği ile birlikte (fatura vb. dahil) verilecek. İsteyene ürünün yanında gelen Monster Notebook çantasını da pakete ekleyebilirim.

Ürün için düşündüğüm fiyat 3300 TL. Eğer ciddi alıcıysanız PM'den veya teoman_turan@outlook.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Ciddiyet kısmı önemli; çünkü ilanın girişinde belirttiğim gibi bir maksatla satacağım eğer satarsam. :) Ona göre kendi planlarımı harekete geçireceğim.

Ürüne ait fotoğrafları da şöyle paylaşayım;https://1drv.ms/f/s!Al1DS_65rU2um163t26j4eRHkEn9
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ramler ddr4mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslayalansoyleme

Ramler ddr4mu

DDR3L.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UP

Fiyat 3300 TL olarak güncellendi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.