Şimdi Ara

[SATILDI]Logitech G910 orion spark tertemiz Dip fiyat.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendime yeni bir set aldığım için eski setim satılıktır.

G910 Orion Spark modeli klavyem Amazondan alınmış olup garantisi bitmiştir. Kozmetik olarak tertemizdir. Sıfır ayarında. Kutusu ve tüm aparatları eksiksiz mevcuttur.

F8 tuşu temizlik esnasında çıkarılırken yayı bozulmuştur. F8 tuşu benim hiçbir işime yaramadığı için yeni bir swich alıp değiştirme gereği duymadım. Bu yüzden de uygun fiyata veriyorum

Bunun haricinde sorunsuzdur. Bunun haricinde bir sorun var ise iade alırım

Nakit fiyatı 400TL. (takas fiyatı sizin fiyatınıza göre değişiklik gösterebilir)

Takas için kabul edebileceğim ürünler aşağıdaki gibidir.

1) Tertemiz olması koşulu ile Sennheiser Game zero Gsp 600
    2) G-Skill Trident X RGB 3200mhz cl16 2x8 DDR4 ram
    3) Corsair k95 RGB Platinium klavye
    4) Hali hazırda kullanmakta olduğum 0 ayarında Kutulu faturalı TR garantili Asus ROG strix gtx1080i de takasa ekleyerek Aynı durumdaki bir GTX 1080ti ekran kartı.

Büyükçekmece Beylikdüzü metrobüs civarı elden teslim yapabilirim. Onun haricinde havale sonrası aynı gün alıcı ödemeli kargo yapabilirim. Forum dahilinde birçok referansım mevcuttur.

Özelden yada Whatsappdan tekliflerinizi iletebilirsiniz. (5535304218)

[SATILDI]Logitech G910 orion spark tertemiz Dip fiyat.[SATILDI]Logitech G910 orion spark tertemiz Dip fiyat.
    [SATILDI]Logitech G910 orion spark tertemiz Dip fiyat.[SATILDI]Logitech G910 orion spark tertemiz Dip fiyat.[SATILDI]Logitech G910 orion spark tertemiz Dip fiyat.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wout.Weghorst -- 20 Haziran 2018; 16:58:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.