Şimdi Ara

SATILDI Logitech Driving Force GT SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıllar önce aldım, uzun süre boyunca kullanılmadı. Son iki senedir haftada birkaç kez Assetto Corsa oynadım.
    Çalışmayan aksamı tuşu vs yoktur. Pedalın direksiyon bağlantısının kablosunda hafif açılma vardır, yeniden lehimlenip etrafına makaron sarılarak verilecektir. Kullanıma hiçbir engeli yoktur, nazik davranarak kullandım.

Bir de direksiyon boşta dururken hafif titreme yapıyor, yine kullanıma engel değil sadece hafif ses yapıyor, parmağınızı dokunduğunuz an ses kesiliyor.

Direksiyon, pedallar, adaptör ve kutu verilecektir. Konya içi elden teslim öncelik. Şehir dışına önce eft sonra kargo şeklinde gönderim yapabilirim.

Fiyat SATILMIŞTIR ve pazarlığa kapalıyım.

SATILDI Logitech Driving Force GT SATILDISATILDI Logitech Driving Force GT SATILDISATILDI Logitech Driving Force GT SATILDISATILDI Logitech Driving Force GT SATILDISATILDI Logitech Driving Force GT SATILDISATILDI Logitech Driving Force GT SATILDISATILDI Logitech Driving Force GT SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TZSM -- 29 Ağustos 2020; 21:10:3 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.