Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILDI!!! İPHONE 7 PLUS 32 GB MAT BLACK TR SIFIRDAN FARKSIZ.

0
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> SATILDI!!! İPHONE 7 PLUS 32 GB MAT BLACK TR SIFIRDAN FARKSIZ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      110 Mesaj
      Referanslar: 20

Katılım Zamanı
      31 Ocak 2017

Durum
      Forumda değil

1 Not
      04 Şubat 2019 13:10:41 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      Merhabalar

Xs max'e geçeceğim için satılığa çıkardım her zaman olduğu gibi bu ürünümde çok temiz.
      14.10.2016'da TR'den satın alınma ilk sahibiyim ve tamir görmemiştir.
      Kutusu ve kutu içeriği tamdır.
      İlk günden itibaren kılıflı ve ekran koruyuculu olarak kullandım.
      Ekran koruyucu eskidiğinde yeniletiyorum ve sadece buff marka ekran koruyucu kullanıyorum ve 2 hafta önce yenilettim değeri 120 TL ve Buff marka kılıf ile kullandım bir kere bile cihazı düşürmedim.
      Ezik çizik kesinlikle yoktur.
      Telefon kozmetik olarak 9.9/10 alır.
      İstanbul içi elden diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapabilirim.
      Fiyat:SATILDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfatihakgun -- 6 Şubat 2019; 12:31:25 >

|
      |

Phanteks EvolvX Tempered Glass ~ İntel i7 6700K @4.0 GHz ~ G.Skill TridentZ RGB DDR4 3200Mhz 2x8 16 GB ~ Samsung 960 Evo NVME m.2 SSD 250 GB ~ WD 4 TB

MSİ Z170A Gaming Pro Carbon ~ Evga GTX1080Ti FTW3 ~ NZXT Kraken x62 RGB Luquid Cooler 280mm ~ Evga Supernova G3 850W 80+ Gold ~ BENQ XL2546 24.5" 1ms/240Hz DyAc

Hyperx Alloy FPS Pro ~ Benq Zowie EC2-A ~ Benq Zowie G-SR ~ Hyperx Cloud Flight Wireless Gaming ~ DXRacer OH/DF73/NC

Reklamlar
sohbet
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.