Şimdi Ara

SATILDI - Cowon D2 Pmp Player (8Gb Sdhc Hafız Kart)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazım çok temiz ve sorunsuz durumdadır.2 Gb olan modeldir.SD kart girişi hafıza arttırımı mümkündür. (Teknik özelliklerinden bahsetmiyorum.Ufak bir araştırma ile dünyanın en iyi ses veren pmp cihazlarından olduğunu öğrenmeniz mümkün.)

3 sene önce ABD'den getirildi.Kullanımı yıl içerisinde 3-5 kereyi geçmediği için oldukça temiz durumdadır.Çizik,vuruk,kırık vs.yoktur.

D2+ yazılımı kurulmuştur.Kutusu ve içeriği aynen korunmuştur.Sadece orjinal kulaklığı yoktur.

Cihazı bilen bilir o yüzden alacak kişinin takas veya pazarlık teklif etmemesini rica ediyorum.

NOT: 8Gb Sdhc Hafız Kartını hediye olarak vereceğim.

Yanında verilecekler listesi:
    Caselogic kılıf
    Kutusu ve kullanım kılavuzu
    Orjinal şarj cihazı
    Data aktarım kablosu
    Ekran kalemi (Pena benzeri bişey,ipiyle cihaza sabitleniyor)

Komisyon ve kargo bedeli alıcıya ait olmak şartıyla GET ilanı açabilirim.

Sahibiniden linki :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-cowon-d2-pmp-player-8gb-sdhc-hafiz-kart-195257012/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bapsteba -- 9 Şubat 2015; 21:24:51 >

• hocam iyiy bir cihaz takipp bende cowon s9 fln düsünüyorum ama d2 de efsane htc one kullanıcısıyım ama ginede mp3 mp4 ayri bisey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fire elemental

hocam iyiy bir cihaz takipp bende cowon s9 fln düsünüyorum ama d2 de efsane htc one kullanıcısıyım ama ginede mp3 mp4 ayri bisey.

Aynen dostum.Ben de J3 kullanıp sattım ama D2'yi kıyıp satamıyordum.Şimdi M2 modeli için istemeyerek de olsa elden çıkarmak istiyorum.

Sana tavsiyem;S9 yerine J3 düşünmen.Araştır bak,istersen tecrübelerimi aktarırım.
  • tesekkürler bakayim...ona ggöre görüsürüz hocam..
  • Forum dışına satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.