Şimdi Ara

[SATILDI] Audio Technica CKS-1000 Limited Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] Audio Technica CKS-1000 Limited Edition

Ürün yaklaşık 8 ay önce "dESiLVer" nickli üyeden sıfır olarak alındı, bildiğim kadarıyla forumda güvenilir ve bilinen biri. Kutusu bulunmamakta, sert taşıma kılıfının içinde gönderilecektir. Kırmızı renkte Limited Edition versiyonudur ama ses açısından normali ile bir farkı yok. Talep olacağını sanmıyorum ama yinede söyleyeyim silikon uçlarını hijyen dolayısıyla göndermiyorum. Burn-In sürecini tamamladı. Kullanılmamış "0" muadili olan mid odaklı iem ler ile takas düşünülebilir.Kulaklığı satma nedenimde bu zaten, mid odaklı bir kulaklığa geçmek istiyorum. Bu fiyatada bu kulaklığın bulunabileceğini sanmıyorum, isteğim bunu hızlı bir şekilde satıp yeni kulaklık için bir bütçe oluşturmak.

Göndereceğim Kutu İçeriği: Kulaklık,Sert Taşıma Kılıfı,Uzatma Kablosu,Telefona uyumlu mikrofonlu uzatma kablosu.

Kulaklığın DH incelemesi için TIKLAYIN
    Kulaklığın Techno-Fi incelemesi için TIKLAYIN

Fiyat: SATILDI
    Enpara (Havale/EFT)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Resimler aşağıda. Kulaklıkta 2 noktada boya atması var onun dışında kondisyon olarak bir sıkıntısı yok.Boya atması olan 2 yeri yeşil renkte daire içine aldım.

Fiyat : 199 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.