Şimdi Ara

SATILDI ASUS VG278HR BLACK 27' 144HZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba,

ASUS VG278HR BLACK 27" 144HZ olan monitor ihtiyaç fazlasından ötürü satışa konmuştur.

Tüm ekipmanları ve 3D Gözlüğü ile birlikte verilecektir.Ölü pixel ya da ekranda herhangi bir sorun yoktur.

Kutusu yoktur ancak uygun şekilde teslim edilecektir.Garantisi bitmiştir.

Kozmetik: 9/10

Profesyonel oyuncuların tercih ettiği seridir.

Alana hayırlı olsun.

Not :Kargo alıcıya aittir.Takas düşünmüyorum.Lütfen sorularınız var ise özel mesaj ile irtibata geçiniz...
    Not 2:Elden teslim sadece Bostancı/İstanbul'dan yapılmaktadır.
    Not 3:İstanbul dışı alımlarda ücret hesaba gönderildikten sonra kargoya verilir.
    SATILDI ASUS VG278HR BLACK 27" 144HZSATILDI ASUS VG278HR BLACK 27" 144HZSATILDI ASUS VG278HR BLACK 27" 144HZ
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrutaL1tY -- 10 Ağustos 2018; 17:37:50 >

• 3 sene boyunca kullandığım ve en çok memnun kaldığım monitörlerden bir tanesi. Almayı düşünen varsa kaçırmasın, fiyatıda 27" 144hz bir monitöre göre uygun gibi gözüküyor. Ayrıca dahili 3D kullanılabilmesi de cabası..

Not:Satıcı arkadaşı tanımıyorum. İçimden geldi yazmak istedim.
  • gokhanoflaz kullanıcısına yanıt
    üstad selamlar,

yorumların için teşekkür ederim. tanışmıyoruz ama tanışan insanlar dahi böyle yorumlar yapmaktan çekiniyorlar. desteğin için teşekkür ederim.

eyv.
  • Brutal1ty adlı satici arkadasi tanımam fiyat konusunda da yardımcı olan bir arkadaş tek kafami karıştıran garanti ve en önemlisi kutusu olmamasi yoksa almayı düşünüyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DariusVictusS D kullanıcısına yanıt
    Kutuyu bir şekilde ayarlarız, garanti için yapabileceğim maalesef bir şey yok.

Selamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.