Şimdi Ara

SATILDI - Asus Rx 460 Dual OC 2GB - f&p kartı [İNDİRİM GELDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
3
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILDI - Asus Rx 460 Dual OC 2GB - f&p kartı [İNDİRİM GELDİ]
    kart 01.02.2017 tarihinde alınmıştır. 3 yıl garantilidir. yani 2 yıl + 3 ay daha garantisi vardır. kartı sistem yükselteceğim için satıyorum.

sorunsuz çalışmaktadır. kart oc editiondur. şu an kartı kullandığım pc den ilanı yazıyorum. performansına gelince pubg'de en düşük ayarlarda 55-65 fps vermekte ancak ben kenar yumuşatmayı yüksek ve dokuyu düşük ayarlarda tutup 50-60 fps arası oynuyorum. csgo'da ise sırtınız yere gelmez zaten 16:9 1080p'de yüksek ayarlarla 130-170 fps arası oynuyorum.
    akşama vaktim olursa ss'leri upload ederim yanına bir iki oyun daha denerim hatta belki.

kart için istediğim fiyat 390 TL. önce havale sonra kargo. güveni sağlamak için bilgilerimi paylaşabilirim.
    kargoyu da aras mng y.içi bunlardan istediğiniz firma ile alıcı ödemeli gönderebilirim. akşama kartın resimlerini de atacam

arkadaşlar fazla görüntü aldım buraya yükleyemedim. bende yandex diske attım.https://yadi.sk/d/GBeauChZ3PySMZ

yeni kartım elime ulaştığı için ufak bir indirim yapıyorum. fiyat 390-->370'e çekildi. fiyat son. ilk gelen alır bence kaçırmayın.
    Fiyat : 370 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Elazığ Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kart coolti'ye satılmıştır. güle güle kullanın.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.