Şimdi Ara

SATILDI > Asus Gtx 970 Strix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Kartı 11.12.2014 tarihinde amazon.com'dan satın aldım. Kutusu ve kutu içeriği olduğu gibi durmaktadır. Kart temiz kullanılmış olup herhangi bir sorunu yoktur (CW sorunu da yoktur).

Garantisi devam etmektedir. İhtiyacınız olursa her türlü yardımcı olmaya çalışırım.

Fiyat: @Gaara34'e Satıldı

SATILDI > Asus Gtx 970 Strix
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziya126 -- 6 Ocak 2016; 20:07:41 >

• Hocam amazondan asus model ekran kartlar ıtürkiye içinde geçerli olmuyor sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan01123

Hocam amazondan asus model ekran kartlar ıtürkiye içinde geçerli olmuyor sanırım ?

Garanti konusunda Amazon.com yardımcı oluyor. Amazon'a gönderiyorsunuz onlar gerekli yere ulaştırıyor.

Kart @Gaara34 ile takaslanmıştır. İki taraf içinde hayırlı olsun
  • hocam amazona gitmesi 1 ay amazonun gerekli yere ulaştırması 2 hafta oradan amazona gelmezi 2 hafta amazondan size gelmesi 1 ay topla ne çıktı ? kuruluşumuzun 43. yıl dönümü :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: wenral

hocam amazona gitmesi 1 ay amazonun gerekli yere ulaştırması 2 hafta oradan amazona gelmezi 2 hafta amazondan size gelmesi 1 ay topla ne çıktı ? kuruluşumuzun 43. yıl dönümü :DD

Emin ol Türkiye'deki süreçten daha hızlı ilerliyor. Amazona gitmesi 3 gün orada gezmesi 1 hafta geri gelmesi 3 gün maksimum 2 hafta sürüyor. Bilginiz olmayan işde fikriniz de olmasın Amazon'dan toplam 1500 dolar alışverişim var. Ürün Amazon'dan çıktıktan sonra 3 ila 5 günde kapıda oluyor (gümrük süreleri dahil)

Türkiye'de ise garantiye gönderdiğim ürün 1 aydan önce gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziya126

quote:

hocam amazona gitmesi 1 ay amazonun gerekli yere ulaştırması 2 hafta oradan amazona gelmezi 2 hafta amazondan size gelmesi 1 ay topla ne çıktı ? kuruluşumuzun 43. yıl dönümü :DD

Emin ol Türkiye'deki süreçten daha hızlı ilerliyor. Amazona gitmesi 3 gün orada gezmesi 1 hafta geri gelmesi 3 gün maksimum 2 hafta sürüyor. Bilginiz olmayan işde fikriniz de olmasın Amazon'dan toplam 1500 dolar alışverişim var. Ürün Amazon'dan çıktıktan sonra 3 ila 5 günde kapıda oluyor (gümrük süreleri dahil)

hocam o sürec hakkında cok iyi fikir sahibiyim bu yüzden espirili bir dil ile yaklaştım. Ayrıca yurt dışında yaşadım amazonu benden iyi bildiğinizi düşünmüyorum.bahsettiğiniz süreler hakkında sizinle tartışmiycam sadece iyi satışlar dilerim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ziya126

quote:

hocam o sürec hakkında cok iyi fikir sahibiyim bu yüzden espirili bir dil ile yaklaştım. Ayrıca yurt dışında yaşadım amazonu benden iyi bildiğinizi düşünmüyorum.bahsettiğiniz süreler hakkında sizinle tartışmiycam sadece iyi satışlar dilerim.

Hayırlısı be hocam bu hayatta herşeyden önce hayırlısı.

Türkiye'deki hiç bir firmaya güvenmem Amazon.com'a güvendiğim kadar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.