Şimdi Ara

SATILDI > 80 LVL Full Str Glavie +7 [Odin- R7] - İzmit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: memolixxL

takas düsnürsenhttp://forum.donanimhaber.com/m_22493349/mpage_1/key_//tm.htm#22493349
    nba_memolixx@hotmail.com

nakite ihtiyacım var, takas yapmak işimi görmüyor, yinede ilgin için teşekkürler.
  • fiyatı 325 ytl ye düşürdüm.
  • hayırlı satışlar.... Çok ses getiren Güzel bir chardır odinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: dapzar

hayırlı satışlar.... Çok ses getiren Güzel bir chardır odinde

Teşekkürler...
  • Gerek skilleri gerekse itemleri ile mükemmel bir character.Combo'ları açmamasını kendisinin de dediği gibi Pvp sisteminin '' İlk Vuran Kazanır '' a dönmüş olmasına bağlıyorum.Serverinin de populer (doluluğuna bişey diyemem) olmamasına bakılırsa acil olmasaydı 400 Ytl ile satışta bekleyebilirdi.

Hayırlı Satışlar !
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

Gerek skilleri gerekse itemleri ile mükemmel bir character.Combo'ları açmamasını kendisinin de dediği gibi Pvp sisteminin '' İlk Vuran Kazanır '' a dönmüş olmasına bağlıyorum.Serverinin de populer (doluluğuna bişey diyemem) olmamasına bakılırsa acil olmasaydı 400 Ytl ile satışta bekleyebilirdi.

Hayırlı Satışlar !

325 ytl ye düşürdüm fiyatı görüyorsun durumu
  • İsmini unutmadıysam Saki olmalıydı, ben FearIess in ilk sahibiydim. Charının son hali baya iyi olmuş. Fiyatı içler acısı zaten, acil paraya sıkışmış olmasan hiç satma derdim, yapılan masraf zaten 250-300ytl yi bulmuştur kesin. Piyasa çöktü ama 90cap'ta yine piyasa düzelir gibime geliyor. Ben charı sattım kurtuldum gerçi o berbat serverdan, darısı charlarını satmak isteyenlerin başına diyim.
    (Hayırlı satışlar + Charla ilgilenenlere tavsiye ederim, Odin'deki nadir glavier'lerdendir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devil_88 -- 22 Nisan 2008; 2:48:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: devil_88

İsmini unutmadıysam Saki olmalıydı, ben FearIess in ilk sahibiydim. Charının son hali baya iyi olmuş. Fiyatı içler acısı zaten, acil paraya sıkışmış olmasan hiç satma derdim, yapılan masraf zaten 250-300ytl yi bulmuştur kesin. Piyasa çöktü ama 90cap'ta yine piyasa düzelir gibime geliyor. Ben charı sattım kurtuldum gerçi o berbat serverdan, darısı charlarını satmak isteyenlerin başına diyim.
    (Hayırlı satışlar + Charla ilgilenenlere tavsiye ederim, Odin'deki nadir glavier'lerdendir.)

Teşekkürler Nihat, seninle oynamak zevkti.
  • ilgilenenler için msn adresim : spawnmc@hotmail.com

gündüzleri çalıştığımdan dolayı msn e pek giremiyorum. genelde akşam 22.00 dan sonra online oluyorum.
  • fiyatı 300 ytl ye düşürdüm.. ! bedavaya vericem neredeyse..
  • up.
  • Eğer soyuk satmayı düşünürsen alabilirim iyi bi fiyat veririm soyuk diosan veya soyuk ver bana sana Rome serverında charımı verem 64 lv nuker pirates kıyafeti ve gdf de mevcut.Char full farm.Eğer düşünürsen the_razor90@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsin...
  • satış devam ediyor..
  • up
  • up
  • MSN adresim : spawnmc@hotmail.com
  • hayırlı satışlar benimde çorbada bi tozum olsun upp
  • Char satılmıştır. Herkese teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.