Şimdi Ara

Satıldı - 24.5' ASUS VG258QR 165hz 0.5ms Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satıldı - 24.5" ASUS VG258QR 165hz 0.5ms Monitör
    SATILMIŞTIR.

Selam dostlar,

Yaklaşık 2.5 ay önce almış olduğum bu güzel monitörü malesef paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Toplamayı düşündüğüm bilgisayarı toplayamayacağım için monitörü tam anlamıyla kullanamıyorum. O yüzden bu güzel monitörü hakedecek bir sisteme kavuşturmak istiyorum . Monitörun modeli başlıkta yazdığı gibi VG258QR. 165hz 0.5ms özelliği öne çıkıyor aslında. Diğer özelliklerine https://www.asus.com/tr/Monitors/VG258QR/ şu linkten gözatabilirsiniz.
    Monitör gayet güzel ve çok kaliteli bir TN panele sahip. TN panel olması çok yanıltmasın, tabi ki yine sizlerin tercihi. Herhangi bir sıkıntısı bulunmuyor. Ayrıca içerisindeki display port kablosunu hiç kullanmadım. Kasım ayında Vatandan almıştım. Yaklaşık 33 ay garantisi bulunuyor. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Satıldı - 24.5' ASUS VG258QR 165hz 0.5ms MonitörSatıldı - 24.5' ASUS VG258QR 165hz 0.5ms MonitörSatıldı - 24.5' ASUS VG258QR 165hz 0.5ms MonitörSatıldı - 24.5' ASUS VG258QR 165hz 0.5ms Monitör
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.