Şimdi Ara

satıldı..1.2 tdi trendlinepolo 145.000 km 4500 tl Hasar Kayıtlı değişensiz boyasız icradan satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, kredi borcum yüzümden 15 gün önce aracım bağlandı ve şuan da yediemin otoparkında, avukat ile de konuştum aracı benim satmamı istiyor icradan direk ihale ile satılırsa çok zarar edeceğimi söylüyor, bu yüzden bu aracımı satmak istiyorum. piyasasının altına vereceğim çünkü bir kaç gün içerisinde satmam gerekiyor yani cidden acil statüsünde. aracım 2013 model Volkswagen 1.2 tdi trendline Polo 145.000 KM de, 4500 tl kadar bir hasar kaydı var, içi dışı tertemiz en ufak bir deforme vs yok. bakımları zamanın da ve daha yeni yapıldı. aracım bağlanmadan önce yani 250 - 300 km önce triger set ön takım falan komple değişti, yağ bakımı yapıldı bu bakımları bayram için yola çıkacağım için yaptırdım ve yola çıktım ama sonrasın da aracım bağlandı. aracımın resimleri mevcut isteyene whatsapp üzerinden atabilirim. aracıma istediğim rakam 40.000 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanbalci -- 12 Eylül 2018; 8:17:7 >

• Kontakt bilgilerinizi yazarsanız sizinle iletişime geçmek isterim.
  • Yediemindeki aracı eksper yapmadan almak biraz riskli bir sey. Sehir neresi. Eger istanbul veya ankara ise dusunebilirim
  • Geçmiş olsun inşallah satıp borcunuzu odersiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.