Şimdi Ara

satıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Türkan Saylanın vakfına bağışlamayı düşünüyordum,daha öncede 1-2 kere kitap bağışlamıştım kargo ile eve gelip alıyorlardı ama bu sefer aradığımda üniversite kitaplarını almıyoruz,belli değil,bir dahaki ay belli olacak gibi ilgisiz şeyler söylediler.bende en azından dergi setlerini alan olursa çok uygun fiyata buradan satim dedim.daha önce başka bir arkadaşta konu açmıştı o yüzden yasak olmadığını sanıyorum.2 senenin seti var elimde 2side TÜM PUAN TÜRLERİ için.

2007-2008 için olan toplam 36 sayı sadece 25. sayısını bulamadım.genelde test çozmek değilde konu çalışarak hazırlandığım için %99.9'u çözülmemiştir hatta belki hepsi.0.1lik payı da mesela o gün dergi dağıtılmıştır yanımdaki arkadaşım açıp 1 soru çözmüştür karalamıştır diye koydum.bu arada toplam 35 dergi,o sene 8.25 liradan satılıyormuş yani 289 lira yapıyor ben 30 liraya satıyorum.resimleri=>

satıldı!

satıldı!

satıldı!

satıldı!

diğer sette 2008-2009 senesinin seti toplam 35 sayı 24,28,32 ve 33 numaralı dergiler yok dediğim gibi buda %99.9 çözülmemiştir.bu senenin dergi fiyatı 9 lira toplam 279 lira yapıyor gene 30 liraya veriyorum.resimleri=>

satıldı!

satıldı!

satıldı!

2setide aynı kişi alırsa 50 liraya verebilirim.ayrıca isterseniz güvenilirlik açısından her bir set için 33(%10 site pay alıyor) liraya gittigidiyordan da satabilirim.yada hesabıma yollarsınız aynı gün kargoya veririm

ayrıca elimde baya fazla hiç çözülmemiş ya da çok az çözülmüş soru bankaları ve dershanenin kayıt olurken verdiği konu anlatımlı kitaplar var şimdilik bunları satmayı düşünmüyorum ay sonunda arayacağım gene abuk subuk konuşurlarsa bunlarıda satarım,çoğu hocanın sene içinde alın dediği dışarıdan tanesi 15 20 liraya alınmış kitaplar bazılarının resmini çektim=>

satıldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canera1907 -- 28 Ağustos 2009; 3:33:45 >

• İletişime geç benle..

wallace_yk@hotmail.com
  • up
  • ***up***
  • pm atıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.