Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI
    SATILDI
    Fiyat : 180 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Edirne Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Başlığa ya tamirli yaz ya fiyat yazma. Ne uyanıksınız arkadaş ya. Bitmediniz bir türlü. Biri diyor xbox one s 750 lira, ilana girince kol yok. Öteki şu, beriki bu. Donanımhaber böyle ilanları sevmez. Adam gibi yazın başlığa tamirli 180 diye, milleti güya ilana çekeceksiniz. İlana giren kulaklarınızı çınlatıp çıkıyor.
  • Başlığa ya tamirli yaz ya fiyat yazma. Ne uyanıksınız arkadaş ya. Bitmediniz bir türlü. Biri diyor xbox one s 750 lira, ilana girince kol yok. Öteki şu, beriki bu. Donanımhaber böyle ilanları sevmez. Adam gibi yazın başlığa tamirli 180 diye, milleti güya ilana çekeceksiniz. İlana giren kulaklarınızı çınlatıp çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 7 Mart 2020; 20:19:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Başlığa ya tamirli yaz ya fiyat yazma. Ne uyanıksınız arkadaş ya. Bitmediniz bir türlü. Biri diyor xbox one s 750 lira, ilana girince kol yok. Öteki şu, beriki bu. Donanımhaber böyle ilanları sevmez. Adam gibi yazın başlığa tamirli 180 diye, milleti güya ilana çekeceksiniz. İlana giren kulaklarınızı çınlatıp çıkıyor.
    2-3 tane başlık açtım zaten kimseyi kandırmak gibi bi niyetim yok yazarım şimdi

• Ne tamiri gördü onuda yazmalisin , tamir var tamir var. Fan tamirimi , soket tamirimi , cip set tamirimi vs vs neden arizalandi ve ne tamiri gördü ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi parça tamir gördü ve tamire gitmeden önceki sorunu neydi.
  • swirdless kullanıcısına yanıt
    Tam bilgim yok o yüzden yazamadım gitmeden önceki sorunu siyah ekran geliyordu görüntü yoktu

• lyGHT kullanıcısına yanıt
    BÜYÜK İHTİMAL CHİPSET ARIZASI VE ÇİPSET DEĞİŞİMİ HARİCİNDE ISITMA İLE ÇÖZÜM BULUNABİLİR SADECE ÇİPSET DEĞİŞİMİ OLMADIĞI DÜŞÜNCESİNDEYİM ÇÜNKÜ KARTIN FİYATINDAN BİLE PAHALI FİYATLARA YAPIYORLAR .KARTIN UZUN SÜRELİ İŞ GÖRECEĞİNİ SANMIYORUM AMA OYUN TESTİ FURMARK GİBİ TESTLER YAPIP FOTO YÜKLERSENİZ İYİ OLUR.
    Şu an takıp test edebileceğim bilgisayar yok ama en son kullandığımda (2 ay önce) CS:GO low-medium ayarlarda 200 küsür fps, GTA V Orta-yüksek ayarlarda 40-55 fps arasıydı. Sıcaklık değerleri 70 derece civarıydı, fx6300 işlemci ile kullanıyordum ve kasa soğutması da çok iyi değildi. Daha detaylı test imkanı bulursam yapar sonuçları atarım

• peki alırsak sıkıntı çıktığında iade durumu varmı?
    Hocam öyle garantisini verse zaten normal fiyatına satardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yunusemre0101 Y kullanıcısına yanıt
    alma düşüncem var fakat daha önce gtx750ti aldım aldığımda çipset arızalı çıktı(şahıs arızasını belirmedi sağlam diye aldım) 320 lira çöp oldu.
    Yani 180 lirada en nihayetinde kolay kazanılmıyor,aldıktan 2 gün sonra arızalanırsa muhattap bulamam o yüzden sordum.
  • pm atıldı
    Tamam da hocam satıcı arkadaş sorun olursa iade alacaksa normal fiyatına satar, neden düşük fiyata satıyor onu da düşünmek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • satıldı mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.