Şimdi Ara

satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 satıldı
    satıldı
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel
  • "Ölücüler uzak dursun piyasa neyse ona göre fiyat verdim"
    Cihazınız temiz güzel eyvallah ama hepsiburada da sıfırı 1699₺ 2 yıl garantili.
    Yani siz ölücüler yazmasın derken sıfırından fazla fiyat yazmışsınız. İyi satışlar.

Sony Playstation 4 Slim 500 GB Oyun pKonsolu-Türkçe Menühttps://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS?magaza=ALB+Teknoloji

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Benjamin Sneijder

"Ölücüler uzak dursun piyasa neyse ona göre fiyat verdim"
    Cihazınız temiz güzel eyvallah ama hepsiburada da sıfırı 1699₺ 2 yıl garantili.
    Yani siz ölücüler yazmasın derken sıfırından fazla fiyat yazmışsınız. İyi satışlar.

Sony Playstation 4 Slim 500 GB Oyun pKonsolu-Türkçe Menühttps://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS?magaza=ALB+Teknoloji
    İthalatçı garantili, ne olduğu belirsiz. Onunla bu cihazı karşılaştırmak Apple Türkiye garantili cihaz ile İthalatçı garantili cihazı karşılaştırmak gibi bişey.

• EknCn kullanıcısına yanıt
    24 ay eurasia garantili olsa eyvallah , cihazınızın 6 ay garantisi kalmış. 1 yıl sonra sıkıntı çıksa eurasia nın bir faydası kalmayacak.
    Yinede ürün sizin , dilediğiniz fiyata koyarsınız . Ben sadece bilgilendirmek için yazdım.
    İyi satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Benjamin Sneijder

24 ay eurasia garantili olsa eyvallah , cihazınızın 6 ay garantisi kalmış. 1 yıl sonra sıkıntı çıksa eurasia nın bir faydası kalmayacak.
    Yinede ürün sizin , dilediğiniz fiyata koyarsınız . Ben sadece bilgilendirmek için yazdım.
    İyi satışlar.
    Doğrudur eyvallah piyasaya göre koydum.

• güncel
  • Ürün forum dışına satıldı, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.