Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.810
Cevap
332
Favori
812.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

civic 2013 ve sonrası premium ya da elegance kasa. eco lpgli arıyorum. piyasası ne kadar. uçuk rakamlar var.

Hocam fiyatlara aldanmayın, çoğu şişirme ama normal fiyatı da az değil...Şekerpınarı fabrikası Fb7 yani mevcut kasa için üretim bandını durdurup, yeni kasayı üretmek için hazırlanıyor. Yeni kasanın fiyatları uçuk kaçık olmazsa, eski kasadan kısa vadede1500-2000₺ düşer. Çıkmasına yakın ilanlar artar, muhakkak fiyat kırmalar olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Cebrail bey,

Eşimin kullanması için max:20-25bine kadar HB otomatik benzinli araç bakıyorum.
    Karşıma 2000-2006 model aralığında pejo - reno - opel çıkıyor.
    Benim istediğim tam otomatik ve sağlam güvenilir araç olması.

2000-2003 model pejo 206 ya (km 120-140 bn) 22-23 bin verilir mi ? Araçlar genelde full boyalı çıkıyor

Pejoları çok hırpalıyorlar bu bir gerçek, ayrıca tam otm.olanı çok nadir (genelde y.dışı.)
    Bayanlar için daha çok tercih eski kasa Micra. Tekna en tutulanı 1.2, 2006 ve öncesi model denk gelebilir.2008ler biraz tuzlu.Getzler de aynı şekilde tam otm. ama talepten dolayı pahalı. Arkadaşın bahsettiği Colt gereken ilgiyi görmedi ama tecrübeyle sabit zamanının Yarisinden daha iyi olduğunu söylebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

civic 2013 ve sonrası premium ya da elegance kasa. eco lpgli arıyorum. piyasası ne kadar. uçuk rakamlar var.

Hocam fiyatlara aldanmayın, çoğu şişirme ama normal fiyatı da az değil...Şekerpınarı fabrikası Fb7 yani mevcut kasa için üretim bandını durdurup, yeni kasayı üretmek için hazırlanıyor. Yeni kasanın fiyatları uçuk kaçık olmazsa, eski kasadan kısa vadede1500-2000₺ düşer. Çıkmasına yakın ilanlar artar, muhakkak fiyat kırmalar olur

Benim fikrim yeni kasa çıkınca eski kasanında fiyatı artacağı doğrultusunda.
  • 2009 grande punto

1.3 multijet 90 hp yarı otomatik satıldı. Kaza, değişen, hasar kaydı yok. 1 parça çizik boyası vardı. Dynamic donanım paketli

32500 e.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackberry Smoke

quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Benim fikrim yeni kasa çıkınca eski kasanında fiyatı artacağı doğrultusunda.

Tamamen yeninin fiyatına bağlı, mevcut kasa bir önceki efsane kasa gibi tutulmadı, satış adetleri de malum...

• Bugun 2012 model kia ceed premium 1.6 crdi beyaz renk full orjinal 90 bin km.de ki arac 59.500 e alindi ...

• 2014 corolla (2015 çıkışlı) 11.000 km beyaz toyota corolla 1.6 otomatik advance modeli kaça satmalıyım.araçta değişen boya vs yoktur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 polo trendline neptün mavisi, 6.000 km de boya hata çizik yok, 37.400 e sattım. Nasıl sizce?

• alprtrk A kullanıcısına yanıt
    65-67 civari uygun gibi?

• enpisagor kullanıcısına yanıt
    Zarar..
    Birde vw kâr ettirir derler.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    37 ye almıştık, birazda acele satmak gerekti, ilana koydum 3. Gün satıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

2015 polo trendline neptün mavisi, 6.000 km de boya hata çizik yok, 37.400 e sattım. Nasıl sizce?

hocam bence uyguna vermişşiniz.hayırlı olsun
  • 2012 logan 1.2 16v euro5 benzinli. 32 bin km boyasız,sadece arka sol çamurlukta bi karış boyunda hafif darbe var yaptırmadım ,klima ve abs li kaça gider acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    Biraz beklesek daha ederdi belki ama para lazım olduğu için 3. Gün satıldı

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam 1.4 punto evo multiair dynamic 105 hp 2011 model 59.500 de sizce ne kadar eder hasar boya değişen vs yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 14 Nisan 2016; 17:16:21 >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata satmisiniz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

İyi fiyata satmisiniz bence

Arabam sıfır ayarındaydı. Sattığım için rahat söyleyebiliyorum, hiç problemsiz idi. Forumdan birine satmayı dilerdim ama kısmet.

Umarım punto düşünenler için mihenk olur.

• 36 dan fazla verme , okadar bile etmezde neyse , bendede vardı hatası botasız 47 binde sattım
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Gecen hafta evo aldım 33 e 59 binde kazasız sağ camurlukta vernik var o kadar temiz araba 1.4 multiair dynqmic benzinli 105 hp kaza hasar kaydı vs yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 14 Nisan 2016; 18:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

Gecen hafta evo aldım 33 e 59 binde kazasız sağ camurlukta vernik var o kadar temiz araba 1.4 multiair dynqmic benzinli 105 hp kaza hasar kaydı vs yok

Otomatik mi hocam? Hayırlı olsun bu arada size de.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.