Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.810
Cevap
331
Favori
812.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 serilerinin bazılarında direksiyon simidi derisinde sıkıntı vardı, benim Forester'ın da ilk günlerde soyulma oldu ve direksiyon simidi garantiden değişti. Yenisi çok sağlam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 model opel astra 1,6 cd otomatik lpg li 210 binde orjinal değişeni olmayan sıfır sorunlu, yağ değişimleri yeni yapılmış muayenesi 2016 temmuza kadar olan aracımı bu aralar satmayı düşünüyorum.19-20 bin tl.istersem uçmuş mu olurum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_kalaycı

2012-2013 model ford c-max bakıyorum. Titanium x paket, internet fiyatları uçuk. Ne kadar eder bilgili arkadaşlar yardımcı olmasını rica ederim.

bnm aracı vereyim beyaz 2012 tit x paket 41 binde kazası yok bi çizik var okadar
  • Herkese selamlar

2006 Ford c-max 1.6 tdci ghia düz vites
    Sizce ederi nedir? Fikirlerinizi almak isterim.

Araba 144000 'de
    Herhangi bir kazası yok . Ama ufak tefek benim için önemsiz vuruklar var sağında solunda. Önemsemediğim için yaptırmadım.

130000 civarında triger seti baskı balata seti , şanzıman değişti.
    140000 civarında Krank kasnağı kayış, gergibilyası , dört teker balata, önfren diskleri, enjektör temizliği tamir kiti keçeleri pulları, yağ kaçakları , standart bakımı yapıldı/değişti/giderildi.
    Km şini tam hatırlamıyorum ama90-100bin civarında egr valfi ile turbosu ve aksamı da değişti
    Yani alan adam için kaputun altından uzun bir süre sıkıntı çıkmaz...

• 25binTL civarı otomatik vites, bana 2-3 yıl arıza çıkarmayacak bir araç arıyorum ve Honda Jazz 2003-2005 ile Opel Astra arasında kaldım. Opel Astra görsel olarak çok hoşuma gidiyor, manueli yakınlarımda var ve çok memnunlar ama otomatik olarak nasıldır? Birkaç yerde olumsuz yorumlar okudum ama burada da kullanan vardır muhakkak. Honda otomatik şanzumanda 1 numara fiyatına göre ve Jazz fiyatları da uygun. Eşim de kullanacak ben de ama ben de otomatik istiyorum da Jazz biraz daha kadınsı geliyor dıştan :) Sizce hangi model daha mantıklı.

Bir de 27-28 bin 2004 otomatik opel'e değer mi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-orjinal-temiz-2004-astra-twinport-178304374/detay

25-26 bin 2003 Honda Jazz'a değer mi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hatasiz-otomatik-honda-jazz-es-sanruflu-190962671/detay

• MGES38 kullanıcısına yanıt
    Jazz ı tek geçerim ,sınıfının en iyisidir. Şanzıman olarakta opel den kat kat üstündür, jazz cvt şanzımandır vites geçişlerini hissettirmez, opel de esytronic adında yarı otomatik, hoplatmalı zıplatmalı bir şanzıman var.
    Jazz ın şuan sıfırı satılmıyor ama ikinci elde emsalsizdir.
    Temizini bulursanız hiç kaçırmayın. Satarkende kesinlikle zarar etmezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Jazz ı tek geçerim ,sınıfının en iyisidir. Şanzıman olarakta opel den kat kat üstündür, jazz cvt şanzımandır vites geçişlerini hissettirmez, opel de esytronic adında yarı otomatik, hoplatmalı zıplatmalı bir şanzıman var.

Tam düşüncelerimi ifade etmişsiniz. ÇOk teşekkür ederim. Jazz'ı 25bine falan bulabilsem 100bin km civarında alacağım hemen de genelde Jazz kullanıcıları bayan olduğu için tramer geçmişi kabarık oluyor. Dün bir araca baktım 6000+5400+700+400 falan yazıyordu. Temizini bulmak zor gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Tam düşüncelerimi ifade etmişsiniz. ÇOk teşekkür ederim. Jazz'ı 25bine falan bulabilsem 100bin km civarında alacağım hemen de genelde Jazz kullanıcıları bayan olduğu için tramer geçmişi kabarık oluyor. Dün bir araca baktım 6000+5400+700+400 falan yazıyordu. Temizini bulmak zor gerçekten.

Temiz araçlara bak hocam. 1-2 fazla olsun sorun çıkarmasın.İlanda verdiğim örnektir.Alacağın araç buna yakın birşey olsun.Öyle trameri dolu araçlara hiç bakma bile.Satarken çok sıkıntı oluyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-gorulmeye-deger-honda-jazz-es-191523949/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 17 Aralık 2014; 8:44:10 >

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Oda bizim memleketteymiş,

Bizimde bi arkadaş arıyordu bakalım bir .
  • 2004 model bora 172 binde 4-5 parça boyası var değişeni yok 24bin tl ye verdim

• arkadaslar 25-30 bin civarı bütcem var toyota corolla-ford focus,megane 2 ya dahonda civic arıyorum istanbuldayım satan varsa bana ulaşsın
  • 86000 km'de 2005 model marea liberty tüplü
    değişen yok kaput ve sağ ön çamulurk boyalı
    km orjinal tramerden son 3 muayene kayıtlarına göre

17750 istiyorlar ama ben 17 ye alacağımı düşünüyorum fiyat sizce yüksek mi malum siteden fiyatlara göz gezdirdim km düşük temizler 17 20 arası değişiyor

Yalnız tramerde aracın farklı tarihlerde 9000 2500 ve 1000 tl olmak üzere hasarlar çıkıyor bu 9binlik hasar kafamı kurcalıyor 9 bintik hasar olupta değişen olmaması mantıklı mı sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0ddah

86000 km'de 2005 model marea liberty tüplü

17750 istiyorlar ama ben 17 ye alacağımı düşünüyorum fiyat sizce yüksek mi malum siteden fiyatlara göz gezdirdim km düşük temizler 17 20 arası değişiyor

Yalnız tramerde aracın farklı tarihlerde 9000 2500 ve 1000 tl olmak üzere hasarlar çıkıyor bu 9binlik hasar kafamı kurcalıyor 9 bintik hasar olupta değişen olmaması mantıklı mı sizce

Hocam benden sana tavsiye o arabadan uzak dur...

• quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

quote:

Niye öyle dedin hocam marea mı iyi bir model değil yoksa bahsettiğim araba mı şüpheli bu bütçeye markalar iyi gibi duruyordu ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2008 ford focus var 1.6 TDCİ 110 PC COLLECTİON 117 binde aracta 5 adet kaza var 1. ktt carpma 2. park halinde carpma 840 3. carpma 1216 4. park halinde carpma 430 5. carpma 3330 tl bu arac alınırmı 29 a arkadaslar
  • 2003-2005 model Honda Jazz ES Otomatik arıyorum ;) Varsa satan temiz, düşük km li araç bana ulaşsın lütfen...
  • merhabalar arkadaşımda megane 2009 otomatik privilage 110 bg full +full var. arabada 20 bine yakın hasar kaydı var hep serpme boya diye sigortadan almışlar. araçta sadece iki kapıda boya geri kalan tertemiz. 30 bin istiyor makul mu? cevaplarınızı beklemekteyim. hayırla alışverişler tümümüze
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: sensodrive

Sıcak fırsat mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-fiyat-dustu-60.000-lira-2013-ilk-sahibinden-sigara-icilmemis-188878708/detay/

Evet ucuz lakin 2013 model bir aracın direksiyon simidi zart diye soyulmaz ve adam değiştirdiğine göre çok sağlam soyuldu demektir.KM ile oynanmış olabilir ama araç 2013 olunca insan soruyorda kendine en fazla ne kadar km yapılmıştır diye.

Hyundai i30 14 ayda soyulmuştu ve garantiden değiştirilmişti, bazısı yüzükle kullanır bazısının eli nasırlıdır bazısı da çok terler bu yüzden soyulur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

quote:

Niye öyle dedin hocam marea mı iyi bir model değil yoksa bahsettiğim araba mı şüpheli bu bütçeye markalar iyi gibi duruyordu ama

Yok marea değil o şekilde hasar kayitli araba alınmaz. Alinirsa satmasi çok zor olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: kinecan

merhabalar arkadaşımda megane 2009 otomatik privilage 110 bg full +full var. arabada 20 bine yakın hasar kaydı var hep serpme boya diye sigortadan almışlar. araçta sadece iki kapıda boya geri kalan tertemiz. 30 bin istiyor makul mu? cevaplarınızı beklemekteyim. hayırla alışverişler tümümüze

Hocam piyasası öyle zaten. 20bin hasarlı araç alınmaz ya. Araç resmen sıfırlanmış. Ben olsam o arabayı 20bine verseler belki alırım. Daha yukarısı cık..
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.