Şimdi Ara

Satellite A500-1GL ne kadar eder ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAtmak hiç istemiyorum fakar Dekstop toplayacağim için satılığa cıkarttım.

İngiltereden aldığim canavar gibi Bf3 bile oynadığım laptopum'a 1200 civari istiyorum sizce az mi çünkü bu model Türkiyede yok Harman kardon müzük sistemi bile var laptopta Yani Türkiye için özel üretilen malzeme kalitesi dandik olan seri den değil. Ben bu laptolu alırken Türkiye fiyatına bakmiştim ithal getirenler vardi 2.800 TL idi 1 yıl felan önce Siz ne diyorsunuz normal mi 1200 ?

Eğer ilgilenen var ise cvp yazabilir buradan yada 0535 030 58 63 msj atabılır ?

• sistemin i3 330m işlemci gt330m ekran kartına sahip 1200 daha güzel özellikte pc'ler var 1200 vermezler bu işlemci ve ekran kartına sahip modellere ortalama biraz düşük gelebilir sana ama 700-800 2 el belki 900tl toshıba demeyin,zaten kazık fiyata satıyorlar.2800 olabilir fiyatı ama daha güzel özellikte 1800 bile toshıbalar var kasalarıda dandik değil dediğiniz gibi.işten anlamayan birine satabilirsiniz ama özellikle oyun düşünen işten anlayan biri buna o parayı vermez.türkide olmaması iyi olduğu anlamına gelmez işlemci i5 olsa biraz cazip gelebilirdi.toshıba sevdalıları alabilir belki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.