Şimdi Ara

sata 200 gb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün bir sata hdd aldım ve formatlamasını yaptım ntfs olarak fakat partitonlara ayıramıyorum bu konuda bilgisi olan varmı
    ..
    partiton magic'te ayırım yapmak istediğimde ayırma ile ilgili tüm kısımların disable olduğunu,format bile atamadığımı söylemekte galiba bir yarar sağlayacaktır benim açımdan
    ..
    ayrıca windows xp sp2 li cdler'de kurulum yapılırken ayırma imkanı sağlıyormuş,fakat her ayırma işlemi yaptığımda sp2li windows kurar gibi işlem yapmak istemiyorum
    ...
    fikri olan bir arkadaş varsa sevinirim

• aslinda partition magic ile olur.programin demo olmadigindan emin ol.demo degilse parcalari secmen gerek.aslinda bunlarla ugrasma.tekrar windows kur.windows cd si ile istegin boyutlarda böleibirsin.
  • bilmiyorum acemi yada öyle basit bir kullancı olmadığım için windows kurmak,ayarlarını yapmak,yamaları kullandığım programlar,registry'e girdiğim o kadar kod.................... gibi bir çok şeyi yeniden yapmak en az iki günümü alıyor o yüzden windows kurmak o kadar hoş bir fikir olarak görünmüyor
    ..
    birde partiton magic demo değil :(
  • kardesim evet sorunda partion magic te olabilir ama Sen baslangıc disketi yap bi Fdisk çek daha sonrada lowformat koy düselicek kolay gelsin
  • anakartın 200 ü desteklemiyo olabilir,bi bios update dene.
  • başlangıç disketi yapmana hiç gerek yok, makinayı cd yle boot et sonra xp'yle partışınları boz
    yada win 98 fdısk at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lgc -- 19 Mart 2005, 11:44:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.