Şimdi Ara

SAT/TAK 2X R9 280X VAPOR-X CrossfireX SET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SAT/TAK 2X R9 280X VAPOR-X CrossfireX SET
    Merhaba hocalarım.

Bizzat kullandığım sistemdeki ekran kartlarımı satma kararı aldım veya takas yapabilirim durum tamamen zevki öncelikle bunu belirtelim. 2 kartın kutusu faturası içerikleri full+full. Soğutmaları yeni temizlendi. En iyi termal macun ( CoolerMaster Mastergel Pro ) ile macunları yenilendi evet boşta 35 derece iken yükte benchmark testlerinde şahsi 200 liralık oyun kasasında 65 dereceyi geçmiyor FPS değerlerinede gelince bir çok oyunda test ettim. Bilgisayarımda yaklaşık 151 oyun var bir internet cafeden temin etmiştim. Örnek verecek olursak Crysis 2 oyunu 1440p ultra ayarda 500 FPS altına düşmez iken, Tomb Raider benchmark testinde 110 FPS değerlere sahip. GTA 5 tarzı güncel oyunlarda ultra ayarda 80-90 FPS arası gezinirken ara ara 100 FPS üzerine çıktığını gördüm. ( FX 8350 @ 5.5 Ghz + 2x x16 pci slotuna sahip bir anakartta ) Benim anakartımda 2 adet x16 pci-e slotu olduğu için rahatlıkla 2 kartımda oyunlarda %99 %100 yükte çalışıyor. Evga 750GQ power kullandım sistemime yetiyor bir hata bir ısınma gibi problem yaşatmıyor. Haricinde anlatmak istediğim pek birşey kalmadı beyler hiçbir oyunda donduğunu görmedim. Bazı oyunlar CrossfireX desteklemiyor diyenler var eski oyunlarda evet desteklemiyor Örnek BF3 Lâkin tek kartım ile ultra ayarda 70-80 FPS olduğu için hiçbirşey hissettirmeden akıcı şekilde oynatıyor. Isı durumları çok iyi. Çok güç tüketir diye düşünmeyin power'ım belli üzerine çıkamıyor tüm sistem ve AMD sistemden bahsediyoruz. Teknik detaylara bakacak olursak 600 GB/S Bandwith 6 GB 768 Bit DX12 Destekli 12 GBPS veriyoluna sahip. Tek tek satış düşünmüyorum. Satış fiyatım : 1.400TL----1200TL---1100TL.

Takas olarak ekran kartları ile takas yapabilirim başka ürün teklif etmeyiniz.

BU FOTOĞRAFTAKİ ÖZELLİKLERİ VE DEĞERLERİ 2 İLE ÇARPMAYI UNUTMAYINIZ TEŞEKKÜRLER.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1100 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya,Muratpaşa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat yuksek daha

4 gün önce gigabyte 290x aldım 1 yıl garantili sahibinden üzerinden ve 6 taksitle senin tek 280x e biçtiğin fiyatla.😬😬😬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neglectful -- 14 Mart 2017; 19:22:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hocam şöyle bir bilgilendirme yapayım.

R9 280X VAPOR-X dediğiniz kart r9 280x serisindeki en iyi kartlardan biridir. r9 280x TOXIC - VAPOR-X - DIRECT CU II TOP vs bunlar zirve karttır. Ancak 1 kartın 700 tl fiyatı biraz fazla olmuş zira burda r9 280x den bahsediyoruz. Garanti durumları nedir bilmem ancak garantileri bitik ise 500tl garantileri devam ediyor ise 550 tl civarından satılabilir. Yani 2 kart fiyatınızı 1.100 tl civarı bir rakama çekerseniz satmanız olasıdır. Onun haricinde 700 tl verip kimse r9 280x almaz.

Yanlış anlamayın sizi eleştirmiyorum yada konuyu baltalamıyorum. Ancak söz konusu kart r9 280x olduğu için böyle olması gerekli. r9 290x ler 750 tl civarında satılıyor. Bunu göz önünde bulundurmanız lazım.

İyi günler hayırlı satışlar..
  • melihkamarat M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam.

Öncelikle tek tek satmıyorum kartları hani mod yapmak isteyenler için 2x vapor-x bulunmaz fırsat olacağını düşündüm. 2 kart birleştiği zaman ortaya çıkan performans gerçekten muazzam seviyede ki çoğu oyunda GTX 1070'den daha iyi fps değerleri sunabiliyor. Fiyatta pazarlık yaparız problem değil düşeriz ama takas fiyatım düşmez
  • neglectful N kullanıcısına yanıt
    Fiyat güncellendi
  • melihkamarat M kullanıcısına yanıt
    Ve hocam son olarakda öncelik takas düşünüyorum gibi şuan için. Sonuçta nakit de alsak gidip yine bir ekran kartı alacağız yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.