Şimdi Ara

[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
5
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa
    Merhabalar,

Kasayı mini ITX sistem toplamak için forumda DonanımcıAhmetD arkadaşımızdan almıştım.
    Yeni çıkan Cooler Master NR200P tempered camlı kasa aldığım için bu kasa boşa çıkmıştır.
    ATX ve SFX güç kaynaklarını desteklemektedir. Resimlerde görebileceğiniz gibi ben ATX güç kaynağı ile kullanıyordum.
    Nisan 2020 tarihinde teknobiyotik.com dan alınmıştır. Tüm vidaları ve kutusu durmaktadır.

- KASA : SilverStone Sugo SG13B
    Teknobiyotik için link : [linkhttps://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/silverstone-sugo-sg13b-micro-atx-mini-itx-performans-kasasi.html]TIKLA[/link]

Fiyat : 350 TL > 325 TL > 300 TL dir.

Temiz sıfır ayarında kasadır. Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.
    Önce ücretin yollanması koşulu ile farklı illere tabi ki istenen kargo ile gönderilebilir ancak kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

PSU için diğer ilanıma bakabilirsiniz.

[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa
    [SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa[SAT] SilverStone Sugo SG13B Mini ITX Kasa

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İlanı son kez bugün güncelleyeceğim. Satılmaması halinde ilanı kaldıracağım. Neredeyse üstüne para isteyecek arkadaşlarla uğraşmaktan yoruldum.
    Satılmazsa kenarda durur ileride farklı şekilde değerlendirilebilir. Belki APU’lu sistem ile salonda değerlendiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil666

İlanı son kez bugün güncelleyeceğim. Satılmaması halinde ilanı kaldıracağım. Neredeyse üstüne para isteyecek arkadaşlarla uğraşmaktan yoruldum.
    Satılmazsa kenarda durur ileride farklı şekilde değerlendirilebilir. Belki APU’lu sistem ile salonda değerlendiririm.
    Bu dönemde ne kadar zor olabileceğini tahmin ediyorum. Size pm atmıştım yarın alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.