Şimdi Ara

Şarkı söyleme yeteneğinizi geliştiren uygulama: Vanido

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şarkı söyleme yeteneğinizi geliştiren uygulama: Vanido 

Vanido isimli yeni mobil uygulama, şarkı söyleme yeteneğini geliştirmek adına egzersiz yapmayı isteyen kullanıcılara hitap ediyor. “Kişisel şarkı söyleme eğitmeni” olarak tanıtılan Vanido, gerçek zamanlı ses perdesi ölçeği sayesinde şarkı söylenildiği sırada performans takibi yapabiliyor. Günlük olarak kullanıcısına üç farklı egzersiz sunan uygulama, toplamda dört kategoriye dahil olan bu egzersizlerle puanlama yapıyor ve gelişimi ölçüyor. Ayrıca egzersizlerle tecrübe toplamak ve seviye atlamak da mümkün.

Uygulamayı denediğini söyleyen The Verge editörü Chaim Gartenberg, Vanido’nun iPhone mikrofonuyla veya ek mikrofonlarla mükemmel olarak çalışmadığını ancak geliştiricilerin bunun farkında olduğunu ve bu durumu düzeltmek adına çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirdi.

Uygulama içerisinde her güncellemeyle yeni bir oyunun ekleneceği de belirtilmiş. Yakın bir zamanda “Vocal Heat” isimli oyunun kullanıma sunulması bekleniyor.

Şimdilik yalnızca iOS ile uyumlu olan Vanido, geliştiricilerin yaptığı açıklamalara göre yakında Android’e de gelecek. Uygulamanın App Store linkine buradan ulaşabilirsiniz ve tamamen ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.

• Sesi güzel olanlar ama şarkı söyleme deneyimi/eğitimi hiç olmayanlar bu uygulama tam size göre(reklam gibi oldu)
  • Bunun gibi diksiyonu geliştirmeye yarayan bir uygulama olsa tadından yenmez olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 12 Nisan 2017; 19:22:35 >
  • Şarkı söylediğimde etrafımdakiler isyan halinde bana "sus, ne olur acı bize" diyor. Şimdi bu program beni şarkıcı yapacak mı?

• ben hala nasıl şarkı söyleyeceğimi bilemedim

• seneye ses yarışmasına katılabilir miyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.