Şimdi Ara

Şarjlı piller nasıl deşarj edilir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
19.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben pilleri boşaltmak için oyuncak bir arabaya takıyorum
    arabayı ters çeviriyorum
    kumandasını da bir yere sıkıştırıyorum
    böylece sürekli çalışıyor piller de bitiyor
  • oyuncak araba ney nikkon filan mı?biraz ilgim varda alacağım bi tane ama..........eğer anlıyorsan ubyz görüşelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: derkin

oyuncak araba ney nikkon filan mı?biraz ilgim varda alacağım bi tane ama..........eğer anlıyorsan ubyz görüşelim.

yalnız bir yanlışlık olmuş düzeltiyim oyuncak araba üreten firma nikkon değil nikko

http://www.nikko-rc.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokum -- 1 Nisan 2005, 18:37:56 >
  • haklısın nikko olacak(foto makinası araştırmaktan elim alışmış.şu sıralar nikon coolpix 4800 takmış durumdayım işte anlayın)
    nikko nun şu formula arabası var dehşet bi şey yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnAtoLiA_TR

quote:

Orjinalden alıntı: derkin

2.5 milyona dandik olanve ayarlı adaptörlerden al.artı ve eksi uçlu olan kabloları kes.Ters akımla bağla yani artıyı artıya eksiyi eksiye sonrada adaptörü tak.voltunu doğru ayarla.gerisi adaptöre kalmış.

Arkadaşım tamam belki biraz mantıklı olabilir ama pilin voltajını veya diğer karakteristiklerini bilmeden git adaptör al bağla falan demen yanlış bu o pilin tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir ve bu ihtimal yüzde 90.. bence en mantıklısı fotograf makinası üzerinde kullanılabildigi kadar kullanılsın makinayı bilmiyorum ama gerek flash patlatarak hatta gerekirse makinanın 1 gün boyunca acık tutularak yapılması mantıklı olur...

Aradığım cevap bu sanırım. Ben deşarj etmeye uğraşıyorum, açtım makineyi bitene kadar kullansın

• 10 senelik konum hortlamış :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.