Şimdi Ara

Sapphire vapor x 4870 uzayan çizgiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: makedon

Aslında çok basit bir şekilde bu soruna teşhis koyulabilir. PSU'nuz yeterlidir, sorun olsa hepsinden önce o sistem stabil olarak çalışmaz ya kapanır, ya reset atar ya da kilitlenirdi.

Ekran kartınız ATI, farklı bir bilgisayardan sizinkine eş değer ya da benzer bir ATI kartı geçici olarak bilgisayarınıza takıp, oyuna girip, durumu görebilirsiniz. Kart kaynaklı bir sorun olma ihtimali yüksektir. Çünkü birden fazla oyunda farklı bir sürücüyle grafiksel problemler ekran kartını ön plana atar.

Valla kartı 2. elden yeni aldığım için kartın bozuk olma ihtimalini epey bi düşünmek istemedim.. Eski kartım 2600xt ile problem yaşamadığımı düşünürsek ve bu kartın daha önceden asus vento 350watt psu ile o/c yapılmış olduğunu satıcıdan öğrendiğimi eklersek, kartın donanımsal problemleri olduğu açık. neyse ki satan kişi geri almayı kabul etti. teşekkürler arkadaşlar

• dediğiniz gibi kartta büyük ihtimalle sorun var aynı karttan bende kullanıyorum 1gb hd4870 vapor-x toxic o kartla şuanki battlefield-mw3-batman-nfs run'ı gayet iyi oynuyorum run hariç hepsini bitirdim 2-3 kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finarfin34

sapphire vapor x 4870 te görüntüde sürekli olarak etrafta siyah kahverengi kıpraşan çizgiler ve bölgeler görüyorum sebebi nedir acaba?

http://d1202.hizliresim.com/u/d/2nwjd.jpg

Hocam sorununuz kesinlikle ekran kartı ya da monitörden. internet kafede aynı sistem aynı ekran bilgisayarlardan 1i böyle yapıyodu.düzeltemedik ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewasad

quote:

sapphire vapor x 4870 te görüntüde sürekli olarak etrafta siyah kahverengi kıpraşan çizgiler ve bölgeler görüyorum sebebi nedir acaba?

Hocam sorununuz kesinlikle ekran kartı ya da monitörden. internet kafede aynı sistem aynı ekran bilgisayarlardan 1i böyle yapıyodu.düzeltemedik ama.

Monitorden kaynaklı olamaz dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

quote:

Orijinalden alıntı: dewasad

quote:

Monitorden kaynaklı olamaz dostum

dediğim gibi sorunu çözemedik :)
    ekran kartından öylyse

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.