Şimdi Ara

sapphire trixx programını açınca görüntü gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün böyle bir sorun olmaya başladı.programı açtığım anda ekran kararıyor ve monitöre sanki ekran kartı takılı değilmiş gibi sinyal yok yazısı geliyor.acaba ekran kartı ile bu program arasında bi çakışma olabilir mi?

• Otomatik ayarını yanlış voltaj değerinde uyguluyordur. Başka programlarla deneyebilirsin veya baştan yükleyebilirsin.
  • geri vites kullanıcısına yanıt
    Hocam programı kapatınca ekran geliosa uraşma oc ile yanarım çok fena mesajı vermiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

overclock yaptıkça sistemin parça ömrü kısalır. Ekran kartın iflas bayrağını çekmiş.

Kart daha 2 haftalik.oc falan yok.nerden uyduruyorsun böyle şeyleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Hocam programı kapatınca ekran geliosa uraşma oc ile yanarım çok fena mesajı vermiş

Hocam oc yok.kart yeni. 1 ay önce aldım ilk 280xi,ısınma sorunu vardı,iade ettim yenisi aldım,2. Kartın fanı durdu bir daha çalışmadı,onu da iade ettim,bu 3. Kart,yani amd ekran kartına bulaştığım için çok pişmanım.tam fiyasko

• ben sana dedim o kadar amd ekran kartı almaya diye

Hocam iade et başka marka al powercolor yada asus hep bu marka sorun çıkarıosa

• quote:

Hocam iade et başka marka al powercolor yada asus hep bu marka sorun çıkarıosa

Hocam powercolorda ısınma sorunu var,asuslarda artifact.iade etme sureside doldu.simdi servisle ugras dur isin yoksa.

Ben Türkiyeye bozuk kartları getirdiklerini düşünüyorum

• quote:

Ben Türkiyeye bozuk kartları getirdiklerini düşünüyorum

haklı olabilirsin hocam.yabancı forumlarda da amd ekran kartıları ile ilgili şikayetler var ama Türkiyedeki kadar değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: geri vites

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

overclock yaptıkça sistemin parça ömrü kısalır. Ekran kartın iflas bayrağını çekmiş.

Kart daha 2 haftalik.oc falan yok.nerden uyduruyorsun böyle şeyleri.

Arkadaş zaten şaka yapmak istemiş diye anladım ben.
  • Anaa bendeki sorundan bendede r9 290 vapor-x var sapphire :D Kardeşim sorunu bende anladım çözüm o programa girmemek :DDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuernofbaN

Anaa bendeki sorundan bendede r9 290 vapor-x var sapphire :D Kardeşim sorunu bende anladım çözüm o programa girmemek :DDD

hocam zaten sapphire trixx programını açmayınca bir sorun yok.bütün sorun bu programı açınca oluyor.
    Aynen varya. Nerden elimi sürüp indirdiysem. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.