Şimdi Ara

Sapphire HD5570 Crossfire

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktaki karttan bir tane elimde var (Vatan bilgisayar kakaladı, her oyunu oynarsın dedi)

Ben de oyun bilgisayarı topluyorum bu haftasonu (Sapphire 7850 O.C. Edition 2GB 256Bit) düşünüyorum, ama ona şimdilik para harcamayım diyorum.

Başlıktaki karttan bir tane daha alıp crossfire yapsam sizce nekadar yeterli olur???

Crysis 2'de kaç fps alırım???

Not: Sistemim imzamda var...

• o güzelim sistemi toplamışsın ve sana o ekran kartını mı önerdiler??? saçmalık!
    3 senelik bir ekran kartı 5570, internette gördüğüm kadarı ile HD5750 civarı bir performans sergiliyor HD5570cf. Crysis 2de de dx9'da oynarsanız 35-45 fps arası alabilirsiniz sanırım. Daha fazlasını beklemek doğru olmaz. 7850 alana kadar beklemenizi ve paranızı harcamamanızı tavsiye ederim.
  • şuanda da 7850 alacak param var ama 5570 de elimde kaldıya ona üzülüyorum o koyuyo bana...

Neyse ama sen: 7850 al boşuna 5570e para verme mi dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HPerenHP

şuanda da 7850 alacak param var ama 5570 de elimde kaldıya ona üzülüyorum o koyuyo bana...

kesinlikle HD7850 diyorum. 5570i de yedekte tut başka bir zaman lazım olur yada satabilirsen satarsın belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pustherif

quote:

Orijinalden alıntı: HPerenHP

şuanda da 7850 alacak param var ama 5570 de elimde kaldıya ona üzülüyorum o koyuyo bana...

kesinlikle HD7850 diyorum. 5570i de yedekte tut başka bir zaman lazım olur yada satabilirsen satarsın belki.

Crossfire yapsam 7850nin performansını düşürür mü?
    Yoksa çok az da olsa faydası olur mu?
  • aralarında 2 nesil fark var cf olur mu olursa nasıl olur bilmiyorum. Sağlıklı olmayabilir. Bunu forumda AMD ile tecrübesi çok olan arkadaşların cevaplaması iyi olur
  • hd 5570 ile hd 7850 crossfire yapamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum belki konu dışı olacak ama bir sorum olacak ..sapphire radeon 5570 'in tam yükte sıcaklık değeri nedir..bende de aynı karttan var ve sıcaklık bazen 80'i buluyor..yarım saat oyun çalıştırıp baktın mı hiç..
  • Arkadaşım benim sistemim çok kötüydü vatan bilgisayr bana her oyunu oynarsın dedi kakaladı. oyun filan oynayamıyorum ki
  • İmzamdaki sistemi bu haftasonu alıcam
  • yeni aldı isen değiştirebilirsin. müşteriyi yanıltıcı bilgi verildi diyerek sorumlularına git.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.