Şimdi Ara

Sanus Memory Foam (Hafızalı) Tabanlık Hakkında (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
824
Cevap
33
Favori
66.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakınız ben kimseye bişey yazmıyorum kendi düşüncemi yazıyorum alıntı yapıp tartışmaya gitmeyelim lütfen .

Bu satıcı 2 adet için 21,90 yazmadımı ?
    Bunun içinde 2 ürün ve 1 adet kargo var.
    N11 kampanyayı yapmayınca tanesi 10.90 a kargo bedava satışa baslamadımı ?
    2 adet ayrı ürün sipariş versen ne yapar ?
    2 adet ürün ve 2 adet kargo degilmi ?
    1 adet kargo parası satıcıdan çıkıyor bu durumda ki kimseyi 2 adet ürün almakla ugrastirmamis oluyor isteyen 1 adet alabiliyor kargo bedava olarak.

İşte burada farklı muhabbete girilmemesi gerektiğini düşünüyorum
    Bu benim düşüncem ve bana mantıklı gelen.
    Tartışmaya gerek yok bence.
    Güzel bir kampanya ve ürünlerde cidden güzel.
    Konuyu kirletmeyelim alalım alacağımızı ürün hakkında yorum yapalım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc.nc -- 15 Şubat 2019; 1:26:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qeep kullanıcısına yanıt
    M300 model ınce tasarlandı tüm ayakkabıları uyması ıcın 100 model ve A100 model scholl gıbı kalın ve dolgun bır urun onlardan alırsanız olmaz ama kundura tarzı ıcın M300 denemenızı tavsıye ederız 2 tane en azından alın memnun kalmazsanız ıade edebılırsınız sorun olmaz :)
  • iki tane aldım bakalım :)) Numara olayı biraz kafa karıştırıyor bende, taban takınca ayakkabı daralıyor gibi geliyor çünkü.
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık hayırlı satışlar dilerim...

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    :))) ne yalan söyliyim ben bile böyle acıklama yapamadım kafam durmus durumda N11 terse yatırdı ve böyle düşünemedım :) anlayıslı ınsanlar bı ayrı :) dıger arkadaslar anlıyorum sızı haklısınız ama ınanın basta verdıgımız sozün arkasında durmaya calısıyoruz ve fıyat 1 tl oynadı haklsınız kesınlıkle ama sızde bıze hak verın su an umdugumuz gıbı gıtmedı ve çözum olarak su an bunu yaptık yarın sorunu cozebılırsek 1+1 21.90 ayarlamaya calıscaz ..
  • copela kullanıcısına yanıt
    M300 modelde cok daralma olmaz bundan ınce memory foam olmaz zaten yada konfor olmaz :(
    Alıyorum hocam almaz olur muyum 😄 bana baya lazım. Kampanya ne zamana kadar? Denedikten sonra bir kaç tane daha almak isteyebilirim 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bu pazar son kampanya sonrasında farklı bır modelle farklı bır zamanda cıkıcaz :)
  • pazara kadar kesin devam edecek değil mi? geçen ki çok kısa sürmüştü
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    gecen sefer 100 stokla sınırlandırmıstık kesın pazar aksamına kadar sürücek :)
    Ev adresini verdim inşallah cumartesiye yetişir. Hayırlı işleriniz olsun. Deri ayakkabılardaki kampanyayı merakla bekliyorum. 👍🏻👍🏻

yarın kargoya versek bıle c.tesi zor bence :( derı ayakkabı degıl derı taban yanlıs anlasılma olmasın
    Avcılar’dan Fatih’e 1 günde getirir herhalde Ptt 😄 Diğer konuyu ben yanlış anladım sanırım sorun değil 🤗

tamamdır, teşekkürler. birde ayakkabı numarasıyla aynı numarayı mı almak mantıklı?
    getirmesse direk imalata beklerız :)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    evet mantıklı ama olmaz vs kafanızda delı sorular varsa 1 numara buyuk alın makasla ucundan kırpabılırsınız :)
    Sizden geçen hafta 4 tabanlık aldım. Çok memnunum.

School gelactiv tabanlıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    School Jell olarak tabanlık üretiyor bız Visco memory foam üretiyoruz hammadde olarak birbirinden cok farklı o konuda kesınlıkle şöyledir demek dogru degıl en ıyı yorumu ıkısınıde kullanan kısılerın yapıcagı yorumdur satıcı olarak bu konuda bızım yorum yapmamız etik olmaz :(
  • Hocam ürünlerin numaraları spor ayakkabilar gibi mi yoksa klasikler gibi mi? Klasikte 43 sporda 44 giyiyorum hangi numarayi almaliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonfırsatbukucu S kullanıcısına yanıt
    Hangi ayakkabida kullanmak istiyorsanız o numarada alın doğrusu bu olucaktir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.