Şimdi Ara

Şansızlığın simgesi olsa ''simgesi ben olurdum'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hacca git seni anca hac paklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Hacca git seni anca hac paklar.

o kadar vahim bir durumdayım
  • Gitmişin acer hp almışın cenabetim diyorsun.Git sony,dell,asus,toshiba falan al.
  • IHebele kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım senin aldığın markalarda problem var.
    Dell alıcaktın mis gibi. Servis diye bir olay yok. Ücretsiz yerinde servis hizmeti var. Buyur incele

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/topics/landing_pages/tr/nbd_service?c=tr&
  • Vatandan alınan özellikle oem parçanın daha önce kullanılmış olma olasılığı var. 3-5 ay önce anakart aldım kutusunun jelatini yoktu yani adam isterse acar kutuyu kullanır anakartı geri içine koyar. Kasada kasiyere bu urn kullanılmış veya iade ürünü olabilir mi dediğimde adam akıllı bir cevap veremedi zaten. Aldığınız ürünün kutusunun jelatini açılmamış olmasına dikkat edin. Tabi hiç açılmamış ürün almak istiyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Vatandan alınan özellikle oem parçanın daha önce kullanılmış olma olasılığı var. 3-5 ay önce anakart aldım kutusunun jelatini yoktu yani adam isterse acar kutuyu kullanır anakartı geri içine koyar. Kasada kasiyere bu urn kullanılmış veya iade ürünü olabilir mi dediğimde adam akıllı bir cevap veremedi zaten. Aldığınız ürünün kutusunun jelatini açılmamış olmasına dikkat edin. Tabi hiç açılmamış ürün almak istiyorsanız.

Vatan kadar şerefs.. - haysiyetsiz bir firma görmedim adamlar o kadar dolandırma peşindeki %100 bana önceden başkasının iade ettiği ürünü satıyolar bu kadarı olmaz yine götürdük yine servise göndereceğiz dediler ulan kaçıncı kere aynı sorunu yaşıyorum uzak durun vatandan başkada birşey demiyorum dava açsam nereye kadar gidilir onu da bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: IHebele

quote:

Orijinalden alıntı: maktusso

tuketici mahkemesine git degil bilgisayari degistirdigin tum bilgisayarlarin en iyilerini verirler korkudan anlatilanlara bakilirsa :)

İyide geçen senenin olayını anlatmam mantıklı olur mu

kanitin varsa ki bi avukat tutup degistirdigin pclerin kayitlarini o bulabilir bence evet mantikli olabilir bildigim kadariyla zaman asimi 10 yildir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.