Şimdi Ara

Şansıma Tüküreyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben iddaa oynamazdım arkadaş dedi bi oynayalım fln alıştım 1 aydır oynuyom 5 misli bastım hep kaybettim

Dünde gittim 1 misli oynadım zaten kaybetcem diye kupon tuttu 6.250 ytl alcam

Varmı böyle birşey

• var sen o parayı alacan basacan 10ytl iddaya 5ytl hani 1 kere tutturdunya sen profesyonelleştin işte iradeye sahip olmak lazim benim her ne kadar dudagımı kavlatmıyacam dememe ragmen beni ona çeken gücü kontrol etmek lazim (güzel örnek oldu)
  • 6.250YTL yani 6ytl falan dedin dimi yazdığına göre 6milyar 250milyon oluyorda eski paraya göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuickPlay

6.250YTL yani 6ytl falan dedin dimi yazdığına göre 6milyar 250milyon oluyorda eski paraya göre

• quote:

Orjinalden alıntı: QuickPlay

6.250YTL yani 6ytl falan dedin dimi yazdığına göre 6milyar 250milyon oluyorda eski paraya göre

6,25.00 YTL 6,500,000.00 TL eski

Arkadaş bunu demek istemiş.
  • geçen bi arkadaş yaşasın kazadım diye daldı sınıfa (eski dersanemde)
    dedik ne kadar kazandın çocuk dedi 400ytl herkes ohaa helal lan kuponu banada göster bakıyım banada oynasana lan bizede bi kupon yap derken

bende şöyle bi ifade şuana kadar kaç para kaybettin iddada?
    çocuk durdu bi anda tipi değişti olayına döndü toplam 2.000-3.000YTL gitmiştir dedi

iddaa da Tek kazanan var oda İDDAA FİRMASIDIR arkadaşlar yapmayın ya oynamayın şunu haram

• quote:

Orjinalden alıntı: tahago

geçen bi arkadaş yaşasın kazadım diye daldı sınıfa (eski dersanemde)
    dedik ne kadar kazandın çocuk dedi 400ytl herkes ohaa helal lan kuponu banada göster bakıyım banada oynasana lan bizede bi kupon yap derken

bende şöyle bi ifade şuana kadar kaç para kaybettin iddada?
    çocuk durdu bi anda tipi değişti olayına döndü toplam 2.000-3.000YTL gitmiştir dedi

iddaa da Tek kazanan var oda İDDAA FİRMASIDIR arkadaşlar yapmayın ya oynamayın şunu haram

Aynen walla geçende 200 milyon falan aldım ama giden 1 milyarı bulmuştur. Ona wereceğim parayı biriktirseydim şimdi zengindim. Ama wazgeçilmiyo işte

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.