Şimdi Ara

ŞANIŞER Methüsena' Dinleyenler! Anket=En İyi Şarkısı ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
7.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

ŞANIŞER Methüsena' Dinleyenler! Anket=En İyi Şarkısı ?

(En Son Oy Tarihi: 27.1.2020)
Giriş
  • Evet arkadaşlar gerçekten güzel topic oldu hepizine teşekkür ederim üye sayısı 50'yi bulursa imza çalışmasıda yaparız :)
  • şimdi albümlerini indirdim ve düşünmekten bir hal oldumu dinliyorum gayet güzelll

@özgür burayada yazmış zaten diğer topicten okumuştum bu şarkıyı bakalım diğer önerdiklerin nasıl
  • Zenne cevabı bir ayrı güzel yahu....
  • ben sesi beğenmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: iyi kötü çirkin

ben sesi beğenmedim

En azından şehinşahtan iyi kardeş,
    Aman şehinşahh gibi olmasında öyle bir ses olamaz ya : Taaa büyükçekmecenin taa sinanobası mahallemmm. ıykkkk
  • UP :)
  • Bir rapi ver bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanSaR Salvo

quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

Duygusal olmaya gerek yok da harika giriyor mutlaka dinleyin

o şehinsah arkadaşım bu bahsettikleri şanışer

şanışer gercekten güzel bende dilniyorum nakaratlar süper oluyor..
    rapi ver bana şarkısında zaten o girişte insanı koparıyor cok süper..
    şehit marşı,ismini sen koy, şehrin ışıkları ilk aklıma gelen süper şarkılarındandır
    şanışer ft gezgin (kılamat) albüm dışı bir şarkı bunu bulup dinleyin süper şarkı link bulursam eklerim şarkının ismi tam böylemi bilmiyorum (belkide albüm dışı şarkı degildir)

yanında calıştıgı bela icin aynılarını söyleyemiyecegim pek hoşuma gitmiyor

evet bonobopanzer şehinşah o şanişer ben sevmiyorum ben ama seven arkaşlarm var

• Raydan Çıkanlar daha güzel bu arada bence şanişerle şehinşahı karıştırmayın ŞEHİNŞAH 1 Numaradır
  • Şanışer - İstanbul'da 3 Ay diyorum .
  • Geyik Muhabbeti
  • Katip ol sabahın ilk ışıklarına, gönlüm al senin ayakların altına ser
    Yağmuru bırak, güneşimi al götür herşeyi, bir rapi ver bana

• Bir Rapi Ver Bana....
  • arkadaşlar albüm dışı parçalarıınıda elinde olan birisi toplu halde buraya eklerse sevinirim . ben şöyle bişi yapıcam türkçe rap dinlemiyorum rap olan kısımlarını kesicem sadece nakaratlarını bırakacam uzun bir parça yapıcam nakaratlardan oluşan . türkçe dinliyince etkileniyorum kendi kayıtlarımda o bakımdan böyle bişi düşündüm bu tarz nakaratta bayılıyorum ve bende yapmak istiyorum ama ne çalışmam lazım acaba bilgisi olan varnmı beyler ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan1216

arkadaşlar albüm dışı parçalarıınıda elinde olan birisi toplu halde buraya eklerse sevinirim . ben şöyle bişi yapıcam türkçe rap dinlemiyorum rap olan kısımlarını kesicem sadece nakaratlarını bırakacam uzun bir parça yapıcam nakaratlardan oluşan . türkçe dinliyince etkileniyorum kendi kayıtlarımda o bakımdan böyle bişi düşündüm bu tarz nakaratta bayılıyorum ve bende yapmak istiyorum ama ne çalışmam lazım acaba bilgisi olan varnmı beyler ?

Bu ülkede bu müziğin nasıl yapıldığını onlardan öğreneceğin için her tür adamı dinlemeni öneririm. Hem o kadar adamı dinlersen kafanda ritm çok olacağından alıntı yapacak kadar yoğun fikir olmaz kafanda (:

• Manşet Lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: AK_47

hee çıkardım rapizm çağlayla söylediği parça
    bu arada rapizm çağla

ŞANIŞER Methüsena'  Dinleyenler! Anket=En İyi Şarkısı ?

Rapstar'da bayağı kilolu yav

• bir rapi ver bana güzeldir
  • Belki part II;Dusunmekten Bir Hal Oldum;Kalmadı Gururum;Son Sözlerim..

bunlar değişilmezlerim..
  • güncel
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.