Şimdi Ara

Sanırım yugioh oyununda bir hata buldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yugiohta 5 ve 6 yıldızlı canavarlar için 1 canavar kartı 7 ve 12 yıldızlı canavar kartları içinde 2 canavar kartı feda ediliyor peki ilk tur elimizde hep 5 ve 6 yıldızlı canavar kartı varsa ne yapçaz elimize hep 7 ve 12 yıldızlı canavar kartları geldiği zaman sahamızda canavar olmadığı için ne yapçaz turu nasıl bitiricez oynayamayız ama turu bitirmek zorundayız sizce bu bir oyun hatası mı?

• Oyun hatası değil. O zaman sende o kadar çok 4'ten büyük yıldızlı kart alma eline. Eğer 4 veya daha az yıldız gelmezsede turunu bitirirsin illa ki bir şey yapmak zorunda değilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

Oyun hatası değil. O zaman sende o kadar çok 4'ten büyük yıldızlı kart alma eline. Eğer 4 veya daha az yıldız gelmezsede turunu bitirirsin illa ki bir şey yapmak zorunda değilsin.
    Sen yukarıdaki arkadaşın dediğine. Evet bu oyundaki çok büyük bir mantık hatası. Ama 25 yıl oldu hala bir önlem almadılar. Şu yugiohun kurucusu Yugi Mutou hiç ses çıkarmıyor böyle şeylere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

Sen yukarıdaki arkadaşın dediğine. Evet bu oyundaki çok büyük bir mantık hatası. Ama 25 yıl oldu hala bir önlem almadılar. Şu yugiohun kurucusu Yugi Mutou hiç ses çıkarmıyor böyle şeylere.

Alıntıları Göster
    var katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

var katılıyorum

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Mono87

Alıntıları Göster
    Siz de o zaman çokça 4 yıldızlı kart alın destenize ya da negate attack, draining shield gibi tuzaklar alın da 4 yıldızlı kartlar çekene kadar dayanabilesiniz.

• oyun hatası değil bu oyunun güzel yanı 4 yıldız ve altı özel yetenekleri dışında fazla güçlü değilken 5 yıldız ve üzeri gerçektende çok güçlü olabiliyor ve destenin ayarına göre çok güçlüden çok olursa hiçbirini sahaya sürememek gibi bi olay oluyor yani tamamen adaletli bi sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_GHoST-_-MaCHiNe_-

oyun hatası değil bu oyunun güzel yanı 4 yıldız ve altı özel yetenekleri dışında fazla güçlü değilken 5 yıldız ve üzeri gerçektende çok güçlü olabiliyor ve destenin ayarına göre çok güçlüden çok olursa hiçbirini sahaya sürememek gibi bi olay oluyor yani tamamen adaletli bi sistem
    Oyun hatası felan değil o senin hatan çok fazla yıldızlı kart alırsan destene sonucuna katlanırsın her şeyin fazlası zarar.Mecbur saldırı kartı gelene kadar turu boş geçmiş olacaksın.3. yorumu atan arkadaş dalga geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

Oyun hatası felan değil o senin hatan çok fazla yıldızlı kart alırsan destene sonucuna katlanırsın her şeyin fazlası zarar.Mecbur saldırı kartı gelene kadar turu boş geçmiş olacaksın.3. yorumu atan arkadaş dalga geçiyor.

Alıntıları Göster
    oyunu bilenler buna strateji der

eğer doldurursan full fedalık canavarları 2-3 turda sah mat olursun
    bence deste:

40 kartlık:
    20 canavar:
    5-6 fedalı canavar geri kalan 4 veya daha az
    13-14 sihir
    7-8 tuzak
    böyle iyi olur dier türlü kalırsın muz gibi

eğer yinede elinde hep 5 ve dahayüksek canavar varsa turunu bitirip dier turunu beklersin

• quote:

Orijinalden alıntı: zxcvbn87

oyunu bilenler buna strateji der

eğer doldurursan full fedalık canavarları 2-3 turda sah mat olursun
    bence deste:

40 kartlık:
    20 canavar:
    5-6 fedalı canavar geri kalan 4 veya daha az
    13-14 sihir
    7-8 tuzak
    böyle iyi olur dier türlü kalırsın muz gibi

eğer yinede elinde hep 5 ve dahayüksek canavar varsa turunu bitirip dier turunu beklersin

Alıntıları Göster
    Çok mantık hatası var oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Dew!Lso0n.^

Çok mantık hatası var oyunda

Alıntıları Göster
    hata değil o. öyle bir durumda sen oynayamazsın tekrar diğer oyuncuya geçer sıra.tavlada rakibin tüm kapıları alınca nasıl sürekli sıra rakibinde oluyorsa bunda da aynı durum geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-CENIC

hata değil o. öyle bir durumda sen oynayamazsın tekrar diğer oyuncuya geçer sıra.tavlada rakibin tüm kapıları alınca nasıl sürekli sıra rakibinde oluyorsa bunda da aynı durum geçerli.

Alıntıları Göster
    Hata denmez bence bunaher iki taraf için de aynı kurallar geçerli sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoplite

Hata denmez bence bunaher iki taraf için de aynı kurallar geçerli sonuçta.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Sosis

insan en azından 1-2 şey yazarki post kastığı çok belli olmasın
  • quote:

quote:

Tamam.
  • quote:

quote:

Şimdi sen bunu yazarakta post kasmış oldun.Aslında şimdi bende oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu578

quote:

quote:

ben yılda bir giriyorum(mecaz yapmıyorum)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batu578

quote:

quote:

ben yılda bir giriyorum(mecaz yapmıyorum)

Alıntıları Göster
    ya öyle destene al falan demişsinizde ben nasıl alıcagımı bilmiyorum çok güzel kartlarım var ama desteye nasıl alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: ali kazancı

ya öyle destene al falan demişsinizde ben nasıl alıcagımı bilmiyorum çok güzel kartlarım var ama desteye nasıl alıcam

Hangi oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_the_king

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.