Şimdi Ara

SANDISK 120GB EXTREME SATA 3.0 SSD 243 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar yalvarırım biri anlatsın nedir bu ssd ozelligi?

bir de neden 12 gblık ssd ps3 cıkarttılar, ne yararı zararı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

arkadaslar yalvarırım biri anlatsın nedir bu ssd ozelligi?

yeri burası değil ama örnek vereyim ben bilgisayarın power tuşuna bastıktan sonraki 15 sn içinde masaüstünden google chrome u başlatıyorum. Oyunların yüklenme süresi açılma süresi 5 kat düştü.Ssd den önce ben yaşıyor muydum diye soruyorum kendime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıktaki SANDISK120GB Extreme Sata 3.0 SSD'den 2 tane elimde mevcut ; sıfır , ambalajında.
    200'e benden satın almak isteyen zaman kaybetmeden mesaj atsın. (Istanbul)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopdedikks

Başlıktaki SANDISK120GB Extreme Sata 3.0 SSD'den 2 tane elimde mevcut ; sıfır , ambalajında.
    200'e benden satın almak isteyen zaman kaybetmeden mesaj atsın. (Istanbul)

Süper rakam ben 260 a almıştım almamış olsam kaçırmazdım

• quote:

ssd normal diske göre ferraridir. bir kullanan bir daha ssd siz bilgisayar kullanmaz. hız alışkanlık yapar.
  • quote:

SSD kullanmadan ne olduğunu bilemezsin. O başka bir boyut

windows açılış hızı
    oyunların loadingleri
    rarlı zipli dosyaları extract süreleri
    internet explorer chrome açılış hızına kadar daha aklıma gelmeyen her şeyine etki eder.

normal hdd / tofaş
    normal hdd raid 0 yapılmış ise / audi,mercedess
    SSD / porsche
  • SSD iyi guzel hizli da guvenemiyorum. Yarin oburgun dosyalar birer ikiser bozulmaya baslarsa sasirmayin.

• Eylülde 150 liraya almıştım 120liği hala kullanıyorum.hakikaten çok büyük fark var arkadaşın bilgisayarda dosya açmaya çalıştım bekletiyor bir daha felan tıkladım.arkadaş sakin ol normal olan benim ki sende böyle bekliyordun bir zamanlar diye dalga geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

bir kaç aylık sadece bir kez win8 kurulup 10 gün kullanılmış bilgisayar satılınca açıkta kalmış vatan faturalı bu ssdyi 215 tl ye isteyen olursa verebilirim.

orjinalmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Pahali. Ben aylar once 200 liraya aldim. 190 liraya alanlar oldu. Ustelik cok da super sayilmaz.

kaç ayrı ssd kullandınız. ayrıca nasa da mı çalışıyorsunuz ki,farkı hissedibiliyorsunuz?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcdef_23

quote:

Orijinalden alıntı: marxx

Pahali. Ben aylar once 200 liraya aldim. 190 liraya alanlar oldu. Ustelik cok da super sayilmaz.

kaç ayrı ssd kullandınız. ayrıca nasa da mı çalışıyorsunuz ki,farkı hissedibiliyorsunuz?????

Ocz vertex 4 ve corsair force gt 120 gb kullandim. Sandisk ozellikle acilista digerlerinden daha yavas kaliyordu. Bu yuzden super demek dogru olmaz ama gercekten fiyatina gore gayet iyi bir cihaz.

• vatan dalgasından sonra 1gb=1tl olmadan almam. içim elvermiyor.
  • yılbaşından önce 185 tl ye bile sattı vatan bu ürünü şimdi her geçen gün indirim(?) adı altında dahada arttırıyor fiyatını.çok ihtiyacım var ama inat ettim 200 tl civarına düşmeden almıyacağım.
  • Ben vatandan 191 liraya aldım. Kasım ayındaydı sanırım. Fiyatı düşeceğine yükselmiş. İlginç.
  • sadece türkiye de amerika ve avrupada da bunun fiyatı yükseldi nasıl iş çözemedim
  • Şarap gibi bu ürün. Zaman geçtikçe değerleniyor galiba. Elimdekini satsam mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veliaht41

SANDISK 120GB EXTREME SATA 3.0 SSD 243 TL alacak arkadaşlar kaçırmasınlar performans olarak çok iyi bu fiyata bulunmaz param olsaydı kesin alırdım bunu kaçırmazdım çok süper bir ürün.

http://www.vatanbilgisayar.com/sandisk-sdssdx-120g-g25-120gb-extreme-sata-30-ssd-(okuma-550mb--yazma-510mb)/productdetails.aspx?I_ID=58904

bu ürünü webdenal.com'da 206 liraya gördüm, kargo dahil 216.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

vatan dalgasından sonra 1gb=1tl olmadan almam. içim elvermiyor.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: murrade

quote:

Orijinalden alıntı: veliaht41

SANDISK 120GB EXTREME SATA 3.0 SSD 243 TL alacak arkadaşlar kaçırmasınlar performans olarak çok iyi bu fiyata bulunmaz param olsaydı kesin alırdım bunu kaçırmazdım çok süper bir ürün.

http://www.vatanbilgisayar.com/sandisk-sdssdx-120g-g25-120gb-extreme-sata-30-ssd-(okuma-550mb--yazma-510mb)/productdetails.aspx?I_ID=58904

bu ürünü webdenal.com'da 206 liraya gördüm, kargo dahil 216.

http://www.webdenal.com/sandisk-sdssdx-120g-g25-ssd-120gb-extreme-sata3-55_428055.html
    277 Tl

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.