Şimdi Ara

Sanayide ne iş yapılır ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
7.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçük bi şehirin sanayisinde ne iş yapılır mülk dükkanımız var yıllardır kiracıda kiracı düzenli ödeme yapmıyor çıkıcak

Ha ailecek otomobil hastasıyız . Biz bi iş yapmak istiyoruz sizce napıla bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi herkes oto yıkama işi yapar ama yaptığını zanneder ben olsam bende yaparım nasıl yaparım Max 15 20bin harcayarak dışardan bakanların ' lan bura kıyak bir yere benziyor ama pahalıdır ya ' diyebilecekleri bir mekan yaratırım yerler kırmızı fayans duvarlar yarıya kadar kırmızı beyaz dama yarısından sonra beyaz fayans. Beyaz fayans olacak ki dükkan karanlık olmasın, içerde kesinlikle eski, yağlı boyalı profilden saçtan merdiven batar kat falan olmayacak illaki olacaksa iki üç metre kareyi geçmeyecek şekilde yeniden yapılacak mümkünse batar katın altı alçıpan ile dekore edilip bir kaç spot lamba ile neşelendirilecek, bez şampuan gibi sürekli kullanılacak malzemeler duvar dibinde bi rafa dizilip bu kısımda L şeklinde bir lamine parke tahtası gibi malzeme ile siper edilecek, ufak bir bekleme salonu üç tarafı camekan tek olan duvarda 3D duvar kaplama 5 6 adet londra Paris gibi metropolllerin saatini gösteren saatler bir yada iki adet Ucuz ama büyük yağlı tablo görünümünde ofset tablo birde büyük marketlerde bulunan şarküteri dolapları gibi büyük ve led ışıklı stant olacak içinde sonax meguiras gibi markaların ürünleri ile tıka basa dolu olacak ama bunları hiç kullanmayıcaz birde dükkan önünde eski ama boyası gıcır amerikan kamyoneti olucak yürümesine gerek yok, çalışanlar dükkanın isminin basılı olduğu tulum ve tişörtü giyecek en önemlisi ise tabela öyle 100 liralık branda üzerine ofset baskı ile 2 metrelik tabela asmıyoruz, pleksi harflerden sadece dükkanın ismi yazıcak olan bir tabela TRİGER OTO YIKAMA vs değilde sadece TRİGER yazacak

Ben bunları neden anlattım bilmiyorum ama böyle bir dükkan açmak hep hayalimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.