Şimdi Ara

Sanalsaray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar eskiden yaklaşık 6 ay wow oynayıp oyunu bırakmıştım 2 yıl oldu yaklaşık, son 4 aydır gw2 oynuyordum fakat aşırı sıktı neyse bugün wow u aşırı özledim ve sanalsaraydan kart aldım kodu girince,

The following problems have occurred:
    You cannot claim this game card key. You have no eligible World of Warcraft accounts for this game card key.

adlı bir hata alıyorum, sanalsaray canlıdestek le bağlantı kurdum fakat kodlarına aşırı güveniyorlar, ticket attırdılar bana şimdide cevap bekliyorum keşke 30 lira fazla verip mağazadan alsaydım bunlarla uğraşmazdım ne yapabilirim bu sorun karşısında, sabahtan beri wow la uğraşıp duruyorum yok hesap kilitli yok onu değiştir yok bunu ekle derdime bir çare
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende sanalsaraydan alıyorum ama sorun olmadı daha. Onların hatası bu üstlerine git bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

bende sanalsaraydan alıyorum ama sorun olmadı daha. Onların hatası bu üstlerine git bence

gidiyorum zaten. fakat şöyle bir gariplik var bende wow cataya kadar var battle.net den wow a basınca aşağıdaki gibi bir resim geliyor account uma bir şey mi olmuş acaba? diablo 3 e ve starcraft a rahat bir şekilde girebiliyorum

Sanalsaray
  • aynı sorun geçen gece bende oldu kod çalışmadı gittigidiyordan almıştım arkadaş mesaj attı yarın sabah 9 19 saatleri arası iletişime geçin satarken gece satış var ama destek yok diye hayıflandım yenıden alıcam oyuna gırmem lazım dedım bana almayın obur kod çalışıyorsa iptal edilmez mağdur olursunuz dedi. kendi hatalı kodları yuzunden ben mağduru olucaktım. yeniden satın aldım bu sefer gelen kod çalışıyordu.. ertesi gün obur çalışmayan kod ile ilgili mesaj attım sanalsaraya gittigidiyor üzerinden ya yeni kod istiyorum yada iptalini dedim. hemen yeni kod gonderıp diğerini naptılar bilemiyorum bu arada hem bana 50 lira girdi hemde hesabıma 60 gun yerıne 120 gun girmiş oldu 2 kez alışveriş yapmak zorunda kaldım

AMa sanalsaray dan korkma mutlaka çözümü olacaktır.
  • şu an hesabın bloke edilmiş gözüküyor zaten key tabiki giremessin. bloke açılmadan keyi girmenin mümkünatı yoktur. 3 hours diyor 3saat yemişsin sanırım blokeyi hesabının mailine bak mail gelmiş olması lazım içinde yazıyordur ne kadar bloke yediğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipacik -- 6 Mart 2013; 23:27:49 >
  • wow-tr dekide sen misin sorularımı her yerden cevapladın
  • :=) aynen benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipacik

şu an hesabın bloke edilmiş gözüküyor zaten key tabiki giremessin. bloke açılmadan keyi girmenin mümkünatı yoktur. 3 hours diyor 3saat yemişsin sanırım blokeyi hesabının mailine bak mail gelmiş olması lazım içinde yazıyordur ne kadar bloke yediğin

hayır ilk girdiğimde account locked diyodu, belki başka hesabından giriyosundur birleştir gibi birşey dedi bende birleştirme gibi birşey yaptım ki başka hesabım yok oda ayrı konu sonra bu 3 saat olayı geldi
  • tamam işte çok fazla işlem yaptığın için hesabı bloke etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipacik

tamam işte çok fazla işlem yaptığın için hesabı bloke etmişler.

o zaman en temizi yarın sabah bir denemek, senide meşgul ettim çok saol gerçekten :) biraz oyun muhabbeti yapalım madem hangi server dasın
  • ravencrest hunter worgen 90 lvl
  • Valla ben pre paid leri hep sanalsaraydan alıyorum. Şu ana kadar bir problem yaşamadım. Diablo 3 için goldları bile ordan aldım. Bence senin hesapla alakalıdır. Yoksa adamlar çok titiz çalışıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.