Şimdi Ara

San Diego Comic Con 2018 - DCEU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
8.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aquaman'in karşılığını bulamadım

Aquaman efso ama. Bir gün The Flash fragmanı da çıkar umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Comic Con'da duyurulacak başka DC filmi yok, şimdilik Aquaman, Wonder Woman ve Shazam filmlerine odaklılar.
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Seneye çok bomba geçer şimdiden yazın kenara

• mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki 3 filme bağlı eleştiri ve gişede başarılı olurlarsa gerçekten iyi bir Comic Con geçer seneye Aquaman ve WW84'ten umutluyum ama Shazam o kadar iyi olmayabilir belki
  • VENOM comic con tanıtımına ulaşan varsa bizlerede ulaştırsın. Tanıtımdan bir kare dolaşmaya başladı.

San Diego Comic Con 2018 - DCEU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 22 Temmuz 2018; 2:18:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
  • Batman, Green Lantern, Flash gibi diğer filmlerden bir bilgi gelmemesi çok büyük hayal kırıklığı oldu ben çok bekliyordum böyle bir şeyin gelmesini ama göstermedi adamlar.
  • Konuyu popülerde görünce girip bakmak istedim. Yazılanlara şöyle bir göz gezdirdim ancak ağzım açık bir şekilde :) . Bu çizgi film karakterlerinin bu kadar takip edildiğini bilmiyorum konferanslar falan :). Benim bildigim birkaç karakter var onlarıda çocukken izlemiştim. Cidden Dünya'da zevkler renkler çok farklıymış :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Batman, Green Lantern, Flash gibi diğer filmlerden bir bilgi gelmemesi çok büyük hayal kırıklığı oldu ben çok bekliyordum böyle bir şeyin gelmesini ama göstermedi adamlar.
    Hiç değilse Marvel'in sonraki filmlerini gösterdiği gibi logo olarak gösterselerdi.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Vallaha anlamıyorum şu şirkette yok mu bunlara yol gösteren şunu da şöyle yapalım diyen bu işten anlayan birileri yok mu bee
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.