Şimdi Ara

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers (Batı Konferansı Yarı Final Eşleşmesi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers (Batı Konferansı Yarı Final Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2015)
Giriş
  • Popovic 'in karşısında onla mücadele edebilecek bi koç olmayınca ortalığı yangın yerine çeviriyor Spurs. Carlisle elindeki malzemeden efsane iş çıkardı ama Stotts o işi çıkaramadığı için Portland sefil halde görünüyor.
    Finalde eskaza Thunder olursa Scott Brooks etkisiyle Spurs final kapısını dibine kadar açar. Umarım Clippers geçerde Doc Rivers bişiler bulmaya çalışır bu Spurs'e karşı.
  • Maç bitmedi ama öyle bi imaj varki siz değil kralınız gelsin modunda bişey oynuyor Spurs. Kendilerini accayip kınıyorum rakipler bu kadar sürklase edilmemeli herkesin bi gururu var rekabet duygusunu öldürdüler resmen
  • İlk turdaki performanstan sonra Portland'ı böyle perişan halde görmek üzücü.Dedeler fena ağlatıyor.
  • Spurs valla cok korkutucu bir takim. Adamlarin sistemleri o kadar iyi oturmus ki kimin oynadigi onemli olmuyor. Beni koy ben bile oynarim.

Seri 3-0 oldu ve NBA tarihinde 3-0dan geri donebilen bir takim yok. Kisaca seri bitti diyebiliriz, geriye kalan tek soru Spurs'un supurup supuremeyecegi...
  • Turu gececegimizi tahmin ediyordum ama bu kadar kolay olacagini sanmiyordum. Finaldeki rakibimizi bekliyoruz.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-1 dedim 4-0 olacak galiba

• Seri 3-1 oldu. Portland dün kazanırken geç de olsa rakibe baskı yapmak akıllarına gelmiş. Mini bir dallas-spurs maçı izledik. Spurs'de 3-0'ın getirdiği rehavet olabilir, oyuncuların görüntüsü de bunu veriyordu, ancak portland'in savunmadaki yıldırıcı oyunu kazananı belirleyen etken oldu.

3.periyotta fark bir anda 20'ye dayanırken belki de oyuncularına mesaj vermek istercesine popovich mola almayı tercih etmedi. Özellikle spurs'un ilk 5'i feci durumdaydı. Buna istinaden "1 maç böyle olsun, ne olacak" diye düşünmüş olabilir. Sıradaki maçı spurs'un alıp sıradaki rakibini bekleyeceğini tahmin ediyorum. Dün spurs oyuncuları gününde değildi. Her maç böyle olmaz.

• hakemler ilk yarıda blazers ı maça ortak etmek için didiniyor bakalım ne olacak maç sonu
  • parker sakatlandı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğimden 1 maç daha az aldı Blazers, tecrübe eksikliğinden. Sıkı Bi seri geçer diye düşünüyordum batıda ve doğuda, hiç affetmedi şu ana kadar liderler.

• Portland şaşırttı beni yav kimya tutmadı galiba, seriyi seyredemedim gerçi bi bakmak lazım
  • Spurs Thunder'ı da 4-2 ile geçer diyorum ben.
  • bu yıl sasden şampiyonluk bekliyorum

• Kisaca well deserved diyebiliriz bu seri için, kendi stillerinde oynayamadıklari için zorlayamadı Blazers. Thunder cikarsa konferans finalinde,yolculugumuz sona erer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogdan Bogdanovic

bu yıl sasden şampiyonluk bekliyorum

İnşallah

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.