Şimdi Ara

SAN ANDREASTA BİLİNMEYENLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
105.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: slipknotcu_velet

Rietveld
    dediğin ilk aşama ne ?? biraz bilgi verirmisin
    noobhunter
    kardeş hayalet işi fake okadar molotov ve bazuka attım bişey olmadı ama basket oynama işi doğru ben oynamıştım tek yapman gereken basketbol sahası bulup bide orda top bulman lazım top yoksa başka sahaya git ama sadece atış yapılıyorsun normal maç yapılmıyo

mezarlığı buldun yani?? benim gösterdiğim haritadamı?? ben bulamadım valla
  • Ya arkadaşlar bana Can ve para şifresini verebilirmisiniz San Andreas'ın ben buldum sitelerden ama kabul etmiyo. Bütün Şifreler geçiyo can ve para geçmiyo. Para önemli değilde can şifresi görevlerde ve çete savaşlarında çok lazım oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: noobhunter

quote:

Rietveld
    noobhunter
    kardeş hayalet işi fake okadar molotov ve bazuka attım bişey olmadı ama basket oynama işi doğru ben oynamıştım tek yapman gereken basketbol sahası bulup bide orda top bulman lazım top yoksa başka sahaya git ama sadece atış yapılıyorsun normal maç yapılmıyo

İlk şehirde bi mezarlık var ordan mı bahsediosunuz??

• quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

quote:

Rietveld
    noobhunter

İlk şehirde bi mezarlık var ordan mı bahsediosunuz??

yerini tam bilmiyom valla harita yanlış galiba.biliyosan nerde olduğunu söyleyebilirmisin?

• quote:

Orjinalden alıntı: Bosbossy

Ya arkadaşlar bana Can ve para şifresini verebilirmisiniz San Andreas'ın ben buldum sitelerden ama kabul etmiyo. Bütün Şifreler geçiyo can ve para geçmiyo. Para önemli değilde can şifresi görevlerde ve çete savaşlarında çok lazım oluyo

R1,R2,L1,X,SOL,AŞAĞI,SAĞ,YUKARI,SOL,AŞAĞI,SAĞ,YUKARI
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar asıl bomba şu.

GTA San Andreasta bir yol var.Bu gizli bir yol.İki aşamadan oluşuyor.Bu iki aşamayıda yaptığında GTA3'e yani Liberty City'ye gidiyorsunuz.Ben yaptım ilk aşamayı.Ancak ikinci aşamayı bir türlü yapamadım.İnternette videolarıda vardı ama bulamıyorum şuan.

doğru söylüyosun...çünkü ben şahit oldum ...bi tane bar gibi bi yer mi ne vardı içine girip jetpack şifresi yazıosun (yalnız oyun bittikten sora yapın yoksa %100 bitiremiosn şifre yazınca bilmeyen yok heralde) en köşeye gidince jetpackle yukarı doru uçarsan evin içinden geçip başka mekana gidiosun...isteyen inanır isteyen inanmaz ama böle bişe var ve ben gittim 1,5 sene oldu hatırlamıorum tam yerini googledan falan araştırın kesin hala yazıodur...zaten oyunda bi görevde gidiosun liberty city e karlı olmuştu hatta databaseinde saklı olduu için dediim yere gidincede aynı yerler gözüküo karlı falan...

liberty city e gitme olayı ps2 de de geçerli mi?

• Şok şok şok, videoyu buldum (ps2 de oynayarak gösteriliyor.) ==== http://www.gamerbug.net/indir.php?id=670&site_id=2
  • quote:

quote:

Rietveld
    noobhunter

http://img101.imageshack.us/my.php?image=ads305z4fmsr7.jpg
    senin verdiğin haritada kırmızı olarak gösterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slipknotcu_velet -- 29 Temmuz 2006; 16:37:25 >

• Yanlız üyelik istiyor ben 20 saniyede üye oldum .videoyu izledim ve şok oldum adam gerçekten de yapıyor hem de heryer karla kaplı !!!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22koray -- 29 Temmuz 2006; 16:36:07 >
  • quote:

quote:

quote:

Rietveld
    noobhunter

http://img152.imageshack.us/img152/9756/ads305z4fmrr5.th.jpg

ama resim küçücük

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rietveld
    noobhunter

http://img152.imageshack.us/img152/9756/ads305z4fmrr5.th.jpg

ama resim küçücük

şimdi düzelttim

• Zaten olay asıl PS2'de oluyor.22koray arkadaşın verdiği linkteki videoyu izlerseniz yapabilirsiniz.İlk aşama çok kolay ama ikinci aşamayı tutturmak biraz zor oluyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Zaten olay asıl PS2'de oluyor.22koray arkadaşın verdiği linkteki videoyu izlerseniz yapabilirsiniz.İlk aşama çok kolay ama ikinci aşamayı tutturmak biraz zor oluyor.

Aşama dediğiniz haritadaki yerleri mi işaretlemek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22koray -- 29 Temmuz 2006; 16:41:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 22koray

Yanlız üyelik istiyor ben 20 saniyede üye oldum .videoyu izledim ve şok oldum adam gerçekten de yapıyor hem de heryer karla kaplı !!!..
    harika bişeye benziyo gidip bi deniyeyim ama önce jetpack şifresini bulmam lazım
  • yani oyunu bitirmek lazım öylemi hemde %100 nası olcak öyle bitirmeden olmuyo yani
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 22koray

Yanlız üyelik istiyor ben 20 saniyede üye oldum .videoyu izledim ve şok oldum adam gerçekten de yapıyor hem de heryer karla kaplı !!!..
    harika bişeye benziyo gidip bi deniyeyim ama önce jetpack şifresini bulmam lazım

istersen biz veririz yaw
    L1, L2, R1, R2, Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ, L1, L2, R1, R2, Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ

• olmadı 1. aşamayı yaptım ama 2. aşama olmadı karanlık bi yer yerlerde su var ama liberty city yok akşama yine denerim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Bosbossy

Ya arkadaşlar bana Can ve para şifresini verebilirmisiniz San Andreas'ın ben buldum sitelerden ama kabul etmiyo. Bütün Şifreler geçiyo can ve para geçmiyo. Para önemli değilde can şifresi görevlerde ve çete savaşlarında çok lazım oluyo

R1,R2,L1,X,SOL,AŞAĞI,SAĞ,YUKARI,SOL,AŞAĞI,SAĞ,YUKARI

Sağol Kardeş Akşama Deniyecem.

• Yaw aşama ddiğiniz nedir?bir de oyunu %100 bitirmek mi lazım?
  • bende araştırdım e-kolay.netten
    GTA'nın sırları

Oyunun içinde ABD'nin UFO araştırmalı yapıldığı iddia edilen ultra gizli askeri bölgesi 51. Bölge'yi (Area 51) temsil eden Area 69 adlı bir bölüm var. Bu bölüme zaman zaman UFO'ya benzer araçlar iniyor.

Dağlık alanda dolaşıldığında 'Koca Ayak Yeti' adlı dev görünüyor.

Bir kargo uçağının içine girildiğinde 'Siyah giyen adamlar' filmindeki uzaylı avcıları beliriyor ve filmdeki repliklerle saldırıyorlar.

El Castillo del Diablo'daki kayalıklarda altı ceset torbası gizli.

Oyunda şoförü olmayan tehlikeli hayalet arabalar dolaşıyor.

Los Angeles'taki meşhur dev HOLLYWOOD yazısına atıfta bulunan VINEWOOD yazısının yanında intihar uçakları seyredilebiliyor.

Oyun içindeki tabelaların bazılarında rakip oyunların afişleri var.

Belirli noktalardan Oblivion adlı paralel bir evrene geçiliyor.

CJ'in annesinin mezarına gidildiğinde hayaletler görünüyor.
    hangileri gerçek acaba???

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.