Şimdi Ara

Samuel Eto'o Vakfı Bağış Maçı 49 TL den başlayan fiyatlarla Messi izleme fırsatı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
6
Favori
7.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki adet bilet var. İsteyene aldigim fiyattan verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha oha olaya gel. 2. kategori bilet fiyatlarını satışa açmışlar. fiyatı da 149 yapmışlar.
  • 399 tl lik 1. Klasmandan yer alırsanız bu ünlülerle akşam yemeğine de katılıyorsunuz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar ben maca gelemicem. 1 tane bati alt biletim var. 100 tl ye aldim 100 tl ye vericem. bileti aerobilet den aldim.ilgilenen ozel mesaj atsin telefon numarami veriyim konusalim. biri yardimci olsun bana elimden ciksin lutfen bilet. bilet Bati Alt E Sira 17 Koltuk 1 eve gecince foto aticam yerini. yeri güzel. msj atin isteyen 1 tane var

• Arkadaşlar bilet ihtiyacı olan varsa ben maça gidemeyeceğim iki biletim var ikisini 80tl den verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albertandersen -- 14 Temmuz 2016; 9:37:05 >
  • izlemek isteyenler için aklınızda bulunsun reis ve bir bakan da futbol oynuyacak
  • bu mesajımı biletimi verene kadar silmicem.

arkadaşlar biletimi alsın biriniz maç günü falan bilet arayan olursa bana yönlendirin. 1 tane bilet var. bilet çıktı olarak. alıcı kişiye ben maili yönlendiricem. o maille giriş yapacak. maça girsin ödemeyi bir sonraki gün gönderir bana. varsa arayan yardmcı olun bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

İstanbul'da da 1 hafta sonra benzer bir maçı Arda Turan düzenlemeli.

Arda Turan Vakfı Dünya Yıldızlarını getirmeli.

yok artık sacmalıyorsun
  • arkadaşlar kadrolar açıklandı hayırlı olsun bi suarezi göremedim
    http://www.acunn.com/spor/eto-o-nun-yardim-macinda-kadrolar-belli-oldu-1007333-galeri/19
  • Az önce Aerobiletten aradılar ve yerimi değiştimek zorunda kaldıklarını söylediler. Biletix üzerinden de bir kişi benim yerimle aynı bileti benden 30 sn önce almış. 3 bilet almıştım. Batı alt D bloktan Batı alt C ye attılar. 750 tl ödediğim bir maçta nasıl böyle bir şey olabiliyor anlamadım. Demek ki bundan sonra Biletix üzerinden almam gerekecek biletleri.
  • arkadaslar sadece loca bileti ile gala yemegine katilabilirmiyiz acil cevap verebilir misiniz

• gala yemeğine gidern arkadaşlar bizi bilgilendirirse seviniriz.keşke ilk baş bu fiyattan çıkarsalardıda alsaydık :(:(:(
  • Başka kişinin yerine girilebilecek mi bakalım. Resmi maçlarda bile giriş yapılıyorken yarın sorun çıkartırlarsa büyük olay olur.
  • Arkadaşlar yarınki maç için kayseriden yola çıkacağız malum olaylardan maç iptal felan oldu mu? Biletixi arıyorum hizmet saatindışıymış

• Sabaha.belli olur

• Maç yalan oldu o değil

Guzel filmdi he imdb kac puan vericek acaba :)

paramizi nasil geri alcaz valla gume gitmesin koyar

• Mac yalan olmustur. Maille bilgilendirme gelse guzel olur. Dunya yildizlarina rezil olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Mac yalan olmustur. Maille bilgilendirme gelse guzel olur. Dunya yildizlarina rezil olduk.

Kesin bilgi varmı arkadaşlar?kayseriden yola çıktık tekrar döndük arkadaşlar?

• antalya dayim bu sabah geldim mac icin. gun iyi gecti ama aksam olanlar maci tehlikeye atti iptal oluxak buyuk ihtimal. antalya karismadi olaylardan ama sanmiyorum oynanacgini. paralari da iade etmezler heralde yardim ayagina. biletix den alanlar iade alir da. nasi olcak bilmiyom. gala yemegine katildi bi cok futbolcu. ant da otelde mahsur kaislardir onlarda

• Biletix saat 10 da hiznet vermeye başlıyormuç.maçın akıbetti hakkında hiçbiryerde bir gelişme yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.