Şimdi Ara

___ --- SaMSuNLuLaR --- ___ (231 olduk) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.744
Cevap
4
Favori
54.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

___ --- SaMSuNLuLaR --- ___ (231 olduk)

(En Son Oy Tarihi: 20.4.2023)
Giriş

Orjinalden alıntı: Kuvvet_Mira

Merkez Yenidogan mah.

hmm anladım artık bizimde bir konumuz var hayırlı olsun bu konu altlara düşmeyecek arkadaşlar
  • Dusmesin tabiii
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kuvvet_Mira

Dusmesin tabiii

tabikide (up)
  • up
  • 1. mustafa_coskun
    2. med_cezir197
    3. nihat1551
    4. Emre
    5. PlayMakers
    6. IRFUN4EVER
    7. Gökberg_ß
    8. Kuvvet_Mira
    9. AcHeRoN

sapına kdr samsunluyuz

baba merkez, anne tarafım alaçamdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acheron -- 13 Ekim 2006; 20:16:20 >
  • Samsun merkez...
  • hoşgeldiniz
  • Merkezdenim 100. yıl bulvarı üstü ekleyin bakalım beni de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhsycoMantis -- 13 Ekim 2006; 20:40:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

birazda resim

___ --- SaMSuNLuLaR  --- ___      (231 olduk)

Bu havuzlardan birini kaldırdı belediye bayağı oldu gerçi ama ben hiç memnun değilim iyi olanı kaldırdılar bir de atlama yeri vardı 2 tane havuz büyüktü şimdi yok ayrıca bu sene atakum sahilinde konser vardı Nil Karaibrahimgil ve Yalın gelmişti orda bulunan var mıydı?Belki bilmeden yanyana geçmişizdir arkadaşlarla dh'ciler olarak :)

• samsunluları anladıkta
    samsunu merak edenler ne oluyo
    niye samsunu merak edelimki
    merak etsek bile burada merakımızi giderecek ne varki

düzelt bence samsunlular de ne merakı yaaa
  • SAGO NERDE?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhsycoMantis

quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

birazda resim

___ --- SaMSuNLuLaR  --- ___      (231 olduk)

Bu havuzlardan birini kaldırdı belediye bayağı oldu gerçi ama ben hiç memnun değilim iyi olanı kaldırdılar bir de atlama yeri vardı 2 tane havuz büyüktü şimdi yok ayrıca bu sene atakum sahilinde konser vardı Nil Karaibrahimgil ve Yalın gelmişti orda bulunan var mıydı?Belki bilmeden yanyana geçmişizdir arkadaşlarla dh'ciler olarak :)

yaz benide bi köşeye istanbuldaki bi gariban samsunlu olarak
    bu atakum sahili gidiyor ya sinop tarafına ileride bitiyor ve burun gibi bir yer oluyor oranın adı nedir ve oradan sonrada ileride plaj kumsal var mı ...2 senedir gidemedik memlekete son gittiğimde bi uctan öteki uca yürümüş ve niçin burasının harika bir yer olmanın eşiğinde durmasına üzülmüştüm ...tam şehirle halkın ve kumsalın kaynaşabileceği güzel bir yer ...yol geciyor arada 2-3 sıra ev bazen daha cok bazen daha az ama cok fazla yuksek değil ve sonra 1-2 arabalık fazla kullanılmayan bir yol ve dar sayılmayacak upuzun kumsal ..cok hoşuma gitmişti --bizim köyler tam ters tarafta samsun çarşamba arası oldugu için bu taraflar yabancı geliyor haliyle...birde en son giderken ve gelirken ucakla yolculuk yapmıştık ,kara tarafına kalkış yaptığı için tum çarşamba ovasını tek bir karede görme imkanı oluyor harikaydı düz bir alan ve yemyeşil bir tarafında yeşilırmak ve ilerisinde baraj yani sevgim bir kat artmıştı ...hatta bizim yeşilırmak kıyısındaki köydeki cami minaresine cıkınca tüm ovayı dağlara-samsuna ve denize kadar görebiliyorsun ahh özlemişim tabi hastaneye bile sırf ucsuz buzaksız deniz manzarıını görmeye gittiğim oluyordu ....tarihi saatin oldugu meydanda benim icin döner yeyin inanın lezzete düşkün biri olarak istanbulda o tatda bir döner
    kalın sağlıcakla birde şu samsunspor bizi kahretmese başka bişi istemem

• nasılsınız bakalım
  • Bu sene tatil için Samsun'a gittim. Sabah Yakakent'e indim. Babaannem güzel bir kahvaltı hazırlamış, guymak, istavrit, köy peyniri, binbir türlü reçel ve çay. Denizle aramda 5-6 metre var, kahvaltım bitti. Sabah 6-7 gibiydi, biraz yattım. Öğlene doğru arkadaşlarom geldi, güreş muhabbet derken evden çıktık. Sahilden mutlu mutlu arkadaşın dükkana gittik. Dükkanın önünde bir pet şişeye bastım ve ayağım kırıldı, ertesi sabah 8 uçağıyla geri geldim En kısa tatilimdi, doyamadım bu sene memleketime Bir de Samsunpor var ki, neyse

• quote:

Orjinalden alıntı: Emre

Bu sene tatil için Samsun'a gittim. Sabah Yakakent'e indim. Babaannem güzel bir kahvaltı hazırlamış, guymak, istavrit, köy peyniri, binbir türlü reçel ve çay. Denizle aramda 5-6 metre var, kahvaltım bitti. Sabah 6-7 gibiydi, biraz yattım. Öğlene doğru arkadaşlarom geldi, güreş muhabbet derken evden çıktık. Sahilden mutlu mutlu arkadaşın dükkana gittik. Dükkanın önünde bir pet şişeye bastım ve ayağım kırıldı, ertesi sabah 8 uçağıyla geri geldim En kısa tatilimdi, doyamadım bu sene memleketime Bir de Samsunpor var ki, neyse

geçmiş olsun ama anlayamadığım bir şey var pet şişeye basıp nasıl ayağını kırıyorsun

• benide ekle dostum samsunluyum ama aydında yasıyorum yazları bizmkiler samsunda oluyo ama ben1-2hafta durup geliyom soguk geliyo:d
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_coskun

quote:

Orjinalden alıntı: Emre

Bu sene tatil için Samsun'a gittim. Sabah Yakakent'e indim. Babaannem güzel bir kahvaltı hazırlamış, guymak, istavrit, köy peyniri, binbir türlü reçel ve çay. Denizle aramda 5-6 metre var, kahvaltım bitti. Sabah 6-7 gibiydi, biraz yattım. Öğlene doğru arkadaşlarom geldi, güreş muhabbet derken evden çıktık. Sahilden mutlu mutlu arkadaşın dükkana gittik. Dükkanın önünde bir pet şişeye bastım ve ayağım kırıldı, ertesi sabah 8 uçağıyla geri geldim En kısa tatilimdi, doyamadım bu sene memleketime Bir de Samsunpor var ki, neyse

geçmiş olsun ama anlayamadığım bir şey var pet şişeye basıp nasıl ayağını kırıyorsun

Valla ben de anlamadım, şişeye basınca burkulur gibi oldu üzerine düştüm. Sonra serçe parmak kökü mü ne ayrılmış ayaktan, ya da onun gibi birşey.

• quote:

Orjinalden alıntı: mt.w3

benide ekle dostum samsunluyum ama aydında yasıyorum yazları bizmkiler samsunda oluyo ama ben1-2hafta durup geliyom soguk geliyo:d

mt.w3 öncelikle hoşgeldin ama anlamadığım birşey var yazın neden gelmiyorsun
    @EMRE umarım bu yaz bir aksilik olmazda YAKAKENT'i rahat rahat gezersin
  • ya beyler toplanmışsınız ama beni unutmuşsunuz olmadı şimdi
    Samsun/merkez liman karşısı gençlik parkı önü iyi oldu ya öldürmeyelim bu konuyu
  • BiLMeyeN arkadaşlar İÇin SAMSUNSPOR'un hali
    1. İstanbul B.Ş.B. 9 22
    2. Gençlerbirliği OFTAŞ Spor 8 17
    3. Malatyaspor 8 16
    4. Kasımpaşa 8 16
    5. Diyarbakırspor 8 16
    6. Eskişehirspor 8 14
    7. Altay 8 14
    8. İstanbulspor 8 13
    9. Kocaelispor 8 10
    10. Uşakspor 8 10
    11. Mardinspor 8 9
    12. Elazığspor 8 8
    13. Karşıyaka 8 7
    14. T. Telekomspor 8 7
    15. A. Sebatspor 8 7
    16. Orduspor 8 6
    17. Gaziantep B.Ş.BLD 9 5
    18. Samsunspor 8 5

GEÇMİŞ MAÇLAR
    Samsunspor 0 - 0 İstanbulspor
    T. Telekomspor 5 - 1 Samsunspor
    Samsunspor 0 - 2 Altay
    GELECEK MAÇLAR

15/10/2006 A. Sebatspor - Samsunspor
    22/10/2006 Samsunspor - İstanbul B.Ş.B.
    29/10/2006 Mardinspor - Samsunspor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.