Şimdi Ara

Samsung WF9902LWW Çamaşır Makinesi - 9 KG 1200 Devir A++ Inverter Motor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
6.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günlerdir çamaşır makınesi araştırıyorum donanım haber diger her üründe oldugu gibi bu konudada çok büyük yardımcım oldu çamaşır makınesı hakkında baya fikir sahibi oldum en azından eskıye göre ama hala bır karar verebilmiş değilim günlerdir forumları okuyorum çok güzel özellikli ürünler var ama çok fiyatlı benım alabılecegım kadar olanlardada fikirler çeşitli bugun ;
    Samsung WF9902LWW Çamaşır Makinesi - 9 KG 1200 Devir A++ Inverter Motor çamaşır makınesının kampanyasını gördüm ve bu konuda bilgi edınmek istiyorum
    profilo CM121KOTR
    profilo CM 1001 ETR
    var bırde fiyat çerçevem 1.000 - 1100 en çok 1200 çünkü buzdolabıda düşündügüm için fazla açılamıyorum , Tamburunun 63 olması fırçalı motor olmaması yerlı değil ithal olmasını istiyorum .kalabalık bır aileyız küçük makıne yetersız kalıyor bızim için ama bazı fikirlere görede 7 kilonun üstünde makıne almak dayanıklılıgını azaltıyormuş makınenın lütfen çok acil fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

• Samsung'un bu modeli kendi modelleri arasında en mantıklı olanlardan. Tamburu kesinlikle 9kg almaz, 7-7,5kg civarını rahat yıkayabilirsiniz. Programları kullanışlıdır. Motor sessizdir ama yük dengelemesi vasattır, yükü geç dengeleyeceğinden sıkmayarak hata kodu verme veya sıkmada 15-20dk oyalanma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Alırken mutlaka garantisini uzatın, çünkü servis hizmetleri oldukça kötü.

1200TL'den fazlasını veremiyorsanız bir şey diyemiyorum ama Electrolux EWF1286LEW modelinin fiyatını mutlaka araştırın. Az daha fazla olsa da mutlaka değer. Süspansiyon sistemi, yıkama performansı, ürün kalitesi gibi konularda Samsung'dan çok daha iyi. Buhar özellikli ve Inverter motorlu.

Bir de eklemeyi unuttuğum Profilo CM1201DTR var. Bu model de Almanya üretimi ve yine inverter motorlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 1 Kasım 2013; 1:29:34 >
  • Can bey baktım dediginiz ürüne gerçekden çok güzel ama ne yazıkkı 1450-1500 civarında pekı profilo CM1000STR 8 KG 1000 DEVİR nasıl yada yukarıda yazdıklarım bu yazdıklarımda yıne forumlardakı tavsiyeler üzerine ama fırçalı motor dediklerinizden olabılır o konuda tam bilgim yok açıkcası.Pekı benım alabılecegım meblada bir öneriniz olamazmı bana
    evet bır tane daha öneri yazmıssınız onada baktım fiyatı daha makul digerıne göre sizin profılo siemens lg nın bazı modellerını daha çok önerdiginiz biliyorum onlardan bu fiyatlarda varmı acaba önerebilecegınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nahin -- 1 Kasım 2013; 1:35:48 >
  • CM1000STR çok eski bir model, fırçalı motorlu ve bulma şansınız olmaz.

Electrolux'ü forunda uygun fiyata alanlar olmuştu, onlara sorabilirsiniz. Bir de CM1201DTR ve L75270FL modellerinin fiyatlarını araştırın. Internet dışında İstoç, spotçular ve Mediamarkt'ta teşhir ürünlerinde uygun fiyatlar olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum daha var size mümkünse eger bugun buzdolabımın arkasını temızledım ben değişik sesler çıkmaya başlamıştı bende tozlanmıştır diye temızledım ama az önce başlayan çok kötü sesler çıkarmaya başladı sanırım buzdolabı ihtiyacım çamaşır makınesının yerıne geçicek :( bu konudada samsungu önerdiginizi biliyorum ama hangı modeli önerirsiniz bana acaba bırde ben ne yaptımkı bu buzdolabı bu hale geldi şimdi :(
  • Motorun yanında fan varsa sorun fan motorundan kaynaklanıyor olabilir. Fazla maliyetli bir arıza değildir. Buzdolabında Samsung düşünülebilir (RT55 ve RT60 serileri hariç)

• LG F12B8QDP5 7 Kg 1200 Devir A Çamaşır Makinesi bırde bu ürün şuanda kampanyada
  • LG'nin en dandik serisi. LG alacaksanız F1281TD ve 9kg serilerin altına inmeyin, vakit kaybı.

• korktugum için fişini çektim şimdilik bırkaç saat sonra tekrar takarım belkı hareket ettirdigim içindir diye ümit edıyorum ama çıkardıgı sesler dediğiniz gibi fan kaynaklı gibi :(
    samsungun buzdolaplarına bakıcam dediginiz seri hariç çok teşekkür ederim
  • Aaa bu F1281TD çamaşır makınesı fiyat olarakta 1250 civarlarında benım limitimi çok aşmıyor eger gerçekden öneriyorsanız bu makıneye agırlık verebılırım kazan büyüklügü ne kadar bakmadım ama siz diyorsanız iyidir sanırım onada hemen bakıcam
    pekı profilo CM1201DTR Mİ LG F1281TD Mİ Dersek hangısını dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nahin -- 1 Kasım 2013; 1:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

CM1000STR çok eski bir model, fırçalı motorlu ve bulma şansınız olmaz.

Electrolux'ü forunda uygun fiyata alanlar olmuştu, onlara sorabilirsiniz. Bir de CM1201DTR ve L75270FL modellerinin fiyatlarını araştırın. Internet dışında İstoç, spotçular ve Mediamarkt'ta teşhir ürünlerinde uygun fiyatlar olabilir.

candoğan bey listesini yapacağım cihazları özellik olarak değil sadece kalite ve sağlamlık olarak sıralamamız gerekirse nasıl bir sıralama olur yazmanız mümkün mü, fiyat yakınlığından ötürü seçimimi sağlam olandan tarafa kullanmak istiyorum

-AEG Lavamat L75280FL
    -Electrolux EWF1286LEW
    -Profilo 1201 DTR
    -BOSCH WAQ20461TR
    -LG F1281TD
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Can Dogan Bey,

ELECTROLUX EWF1297HDW ile LG F1479FDS/F14A7FDS model çamaşır makinelerini karşılaştırırsak hangisi sizce alınmalı.

8 kg üstü, iç hacmi geniş, uzun dönemde sorun çıkarmayacak kaliteli, fiyat performans ürünleri tavsiye edebilirmisiniz.

Teşekkürler.
  • Profilo CM1220ETR 8 Kg 1200 Çamaşır Makinesi A+++ Enerji Sınıfı
    bu makıne hakkında yorum yapabılecek olan varmı acaba can doğan beyın samsung hakkındakı yorumundan sonra vazgeçtim almakdan diger üründe ne yazıkkı 120 değilmiş ben kdv siz okumusum :( yukarıdakı ürün şuanda 1.071 fiyat olarak uygun geldi ama fikre ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahin

Profilo CM1220ETR 8 Kg 1200 Çamaşır Makinesi A+++ Enerji Sınıfı
    bu makıne hakkında yorum yapabılecek olan varmı acaba can doğan beyın samsung hakkındakı yorumundan sonra vazgeçtim almakdan diger üründe ne yazıkkı 120 değilmiş ben kdv siz okumusum :( yukarıdakı ürün şuanda 1.071 fiyat olarak uygun geldi ama fikre ihtiyacım var

Programları kullanışlı ısı seçimi imkanı var tek eksisi fırçalı motor olması ama diğer fırçalı motorlara göre daha sessiz çalışır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aaa bu F1281TD çamaşır makınesı fiyat olarakta 1250 civarlarında benım limitimi çok aşmıyor eger gerçekden öneriyorsanız bu makıneye agırlık verebılırım kazan büyüklügü ne kadar bakmadım ama siz diyorsanız iyidir sanırım onada hemen bakıcam
    pekı profilo CM1201DTR Mİ LG F1281TD Mİ Dersek hangısını dersiniz

makina güzel benimde aldığım fakat anlaşmazlık sonucu alamadığım ürünündür tek sıkıntısı bence tambur hacminin 59 lt olması ki buda çift kişililk yorganlarda zorlanacağı anlamına geliyor ben 62 lt hacimli aristonda bile zorlanıyorum 63 lt altına pek düşmeyin derim

• storm170 S kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ilgilendiginiz için normalde inverter motor istiyorum daha uzun ömürlü oldugu için ama elimdekı 8 senelik beko bıle hala çalıştıgına göre bır 10 sene idare eder benı diye düşünüyorum, bırde acaba sene sonuna geldik yenı kampanyalar olurmu istediğim ürünlerde diye beklemek istemıyor değilim umarım 1000 1100 civarlarında istedıgım özelliklerde bır ürün bulabılırım
  • -OD- kullanıcısına yanıt
    size kesinlikle katılıyorum bende 63 lt istiyorum açıkcası çünkü kalabalık bır aileyız şuanda bıle makınem arızalı olmamasına ragmen değiştirmek istememin sebebı makınenın küçüklügü umarım istedıgım özelliklerde ve fiyatta bır ürüne denk gelirim hergün makıne takıp edıyorum çok sıkıldım ve kafam karıştı artık
  • quote:

size kesinlikle katılıyorum bende 63 lt istiyorum açıkcası çünkü kalabalık bır aileyız şuanda bıle makınem arızalı olmamasına ragmen değiştirmek istememin sebebı makınenın küçüklügü umarım istedıgım özelliklerde ve fiyatta bır ürüne denk gelirim hergün makıne takıp edıyorum çok sıkıldım ve kafam karıştı artık

Size tavsiyem lg yi incelemeden almayın benim eski bosch çamaşır makinem 53 lt de cift kişilik battaniye yıkıyabiliyordu ama yorganda zorlanıyordu bu 59 lt yıkama ya yıkar fakat zorlanır ve bu fiyatl civarında inverter motorlu 66 lt tambur hacmiyle aeg 75270 modeli var onuda incelemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OD- -- 16 Kasım 2013; 23:47:53 >

• -OD- kullanıcısına yanıt
    dediginiz ürünü inceleyecegım hemen 66 lt tambur çook güzel olur benım için inanın dün çift kişilik bır battanıyeyı yıkayamadım makınemde kı acil yıkamam gerekıyordu çok sıkıntı oldu benım için ürüne baktım 1.300 civarlarında görünüyor daha uygun sitelerde bulabılırsem muhakkak degerlendiricem çok teşekkür ederim tavsiyede bulundugunuz için beyaz eşya sürekli alınan bırsey değil o yuzden elimde geldigince ıyı olsun istiyorum tabı kı şartlar dahılınde bır yandanda profılo araştırıyorum daha öncede dedigim gibi belkı yıl sonu itibariyle indirime girer ürünler
  • quote:

dediginiz ürünü inceleyecegım hemen 66 lt tambur çook güzel olur benım için inanın dün çift kişilik bır battanıyeyı yıkayamadım makınemde kı acil yıkamam gerekıyordu çok sıkıntı oldu benım için ürüne baktım 1.300 civarlarında görünüyor daha uygun sitelerde bulabılırsem muhakkak degerlendiricem çok teşekkür ederim tavsiyede bulundugunuz için beyaz eşya sürekli alınan bırsey değil o yuzden elimde geldigince ıyı olsun istiyorum tabı kı şartlar dahılınde bır yandanda profılo araştırıyorum daha öncede dedigim gibi belkı yıl sonu itibariyle indirime girer ürünler

Profiloda 63 lt ve uzeri almayı tercih edin sizin bahsettiğiniz ürün 75270 mi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.