Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
16
Favori
487.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • killarmy estağfurullah hocam. lorenzen Altyazı konusunda ise benim de bir bilgim yok ancak menülerde olmadığına göre ayarrı yok sanırım. Appstore da naviplayer diye bir media oynatıcı var onu bir deneyin isterseniz kullanmıyorum ancak belki onda olabilir. Ücretsizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Bende dün irtibariyle Wave kullanıcıları arasına katıldım.Elektro world'den 6 taksitle 825 liraya aldım.İyi fiyata aldığımı düşünüyorum.Tecrübeli arkadaşlara sorum acil yüklemem gereken bir program yada güncelleme falan varmı yardımcı olanlara şimdiden tşk...

telefonun hayırlı olsun öncelikle güzel bir seçim yaptınız wave almakla. güncelleme olayına gelirsek telefonunuzda yüksel ihtimalle jvjh1 sürümü vardır (*#1234# tuşlayarak bakabilirsiniz) eğer bu sürüm varsa şu anda bu sürümden daha yeni bir güncelleme mevcut . son sürümle gelen bariz bir yenilik yok telefonunuzu güncellemek size kalmış onun dışında uygulama konusunda samsung apps'ten dilediğiniz uygulamayı telefonunuza yükleyip kullanabilirsiniz.

tşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: lorenzen

@gstmr hayırlı olsun.

şimdi acemi kullanıcı olarak sorularımla geliyorum :)

1. hani widgetları koyduğumuz ekranımız var ya işte bu ekran 3 sayfaydı. ben istemeden onu 4'e çıkardım. bu sayfa sayılıarı ayarlanabiliyor anlaşılan. sorun şu ki nasıl ayarlanıyor?

2. telefona mkv formatında the big bang theory indirdim. altyazı karakterlerini aynen dediğiniz gibi türkçe'ye çevirdim. sorunsuz çalışıyor. fakat altyazı boyutunu büyütmemiz mümkün mü? bana biraz küçük geldi de.

3. rehberde hızlı arama nasıl yaparım? yani 2 ve yes tuşuna basınca x kişisini aramasını istiyorum. bunu bulamadım bir türlü.

bu soruların daha önceden sorulduğunu hatırlıyorum. çünkü benim wave'im yokken boş zamanlarımda gelip foruma göz gezdirirdim. fakat forumun araması pek kullanışlı olmadığı için cevapları bulamadım. hem burası acemi kullanıcıların soruları cevaplansın diye açılmış. belki benim gibi acemiler görür de yeniden sormasına gerek kalmaz :)

tşk.

• beyler youturbe diye bir program indiriödim ama youtube videolarını indirmek istediğimde invalid files falan diyor indirmiyor neden olabailir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadaOS
    quote:

Orijinalden alıntı: locke78

yourtube diye bir prgramdan yputube vidoları indirmeye çalışıyrum ama no invalid hatası alıyorum sebebi ne olabilir????????????????

Hocam öncelhikle setting e girin Kayit yeri(MMC) nin altindaki ikinci bölüme yani kayit edilecek videolarin kalasör adini (yourtube) olarak yazin ve ok diyın. sorun ortadan kalkar. birde indirdiginiz videonun formatida önemli illede MP4HIG diye israr etiginiz bir videonun MP4HIG formatili Olarak mevcut degilse genede hata verir, yapmaniz gereken sey diger secenekleri denemek vfl. disinda MP4,MP3HIG Yada MP3.
    3-4 ay önce aydink1903 beyden ögrenmistim:)

Sorunuza verilen cevap işe yaramadı mı? Ona göre ilk sayfaya ekliyeyim açıklamayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

quote:

quote:

yourtube diye bir prgramdan yputube vidoları indirmeye çalışıyrum ama no invalid hatası alıyorum sebebi ne olabilir????????????????

Hocam öncelhikle setting e girin Kayit yeri(MMC) nin altindaki ikinci bölüme yani kayit edilecek videolarin kalasör adini (yourtube) olarak yazin ve ok diyın. sorun ortadan kalkar. birde indirdiginiz videonun formatida önemli illede MP4HIG diye israr etiginiz bir videonun MP4HIG formatili Olarak mevcut degilse genede hata verir, yapmaniz gereken sey diger secenekleri denemek vfl. disinda MP4,MP3HIG Yada MP3.

Sorunuza verilen cevap işe yaramadı mı? Ona göre ilk sayfaya ekliyeyim açıklamayı.

vala deneedim almadı ama bir daha deneyeyim bari sizde eğer başka bir yolu yada anlatımı varsa yazarsanız denemem sonucunda başarısız olursam sizinkini denerim teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

vala deneedim almadı ama bir daha deneyeyim bari sizde eğer başka bir yolu yada anlatımı varsa yazarsanız denemem sonucunda başarısız olursam sizinkini denerim teşekkürler

denendim ama ınvalid server response diyor
    alla alla analamdım gittti ya bide siz denermisiniz

sütaş diye aratıyorum
    karşınısa gelen
    sütaşın ucan inekleri videosunu indirmeyi denermisiniz.

• Bende de aynı hatayı verdi şimdi denedim. Acaba yükleme dosyasındanmı bilmiyorum. Biraz bakınayım dönerim yine buradan.
  • quote:

Bende de aynı hatayı verdi şimdi denedim. Acaba yükleme dosyasındanmı bilmiyorum. Biraz bakınayım dönerim yine buradan.

teşekkürler

evde ufak bir kzıızm var bazen oyalamak için iyi oluyor. bu videolar
  • şöyle yaptım telefondan getjar.com a girdim. Sayfanın altında arama bölümü var oraya youtube yazdım ve arattım. ilk sayfada bişey bulamadım ileri deyip 2. sayfaya geçtim sanırım orda you tube download diye bir program vardı. 3. sayfa da olabilir emin değilim. Onun la denedim şimdi sizi direk bir internet sitesine yönlendiriyor. oradan arama yapıp videoyu buluyorsunuz ve video yu açıyorsunuz. Ancak video açılmıyor tabi flash 10.1 olmadığı için. videonun altında download seçenekleri var. Oradan istediğiniz formatta indirebiliyorsunuz. Video yu dosyalarım-videolar bölümüne indiriyor. Az önce uçan inekleri indirdim ve izledim :)
  • @ kilarmy sağol hocam işe yaradı.
    @ re storm sen de sağol hocam dediğin programı deneyip, sonucu yazarım burada.
  • quote:

şöyle yaptım telefondan getjar.com a girdim. Sayfanın altında arama bölümü var oraya youtube yazdım ve arattım. ilk sayfada bişey bulamadım ileri deyip 2. sayfaya geçtim sanırım orda you tube download diye bir program vardı. 3. sayfa da olabilir emin değilim. Onun la denedim şimdi sizi direk bir internet sitesine yönlendiriyor. oradan arama yapıp videoyu buluyorsunuz ve video yu açıyorsunuz. Ancak video açılmıyor tabi flash 10.1 olmadığı için. videonun altında download seçenekleri var. Oradan istediğiniz formatta indirebiliyorsunuz. Video yu dosyalarım-videolar bölümüne indiriyor. Az önce uçan inekleri indirdim ve izledim :)

teşekkürler bende indirdim mp4 olarak indirindikten sonra izlemeye başladıktan sonra bir müddet sonra "dosya yanlış veri içeriyor". diyor ve kapanıyor

neyse diğer indirdiklerimde sorun olmadı sanırım o dosya inerken sorun çıktı yinede sorunum çözüldü gibi,

teşekkürler re-storm allah klavyene zeval vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 13 Aralık 2010; 17:00:22 >

• re-storm belliki çok iyi niyetli birisin, yardımların için saol dostum,
    birde bu opera mini 5.1'i tele nasıl yükleyecez? bi bilgin varmı?
  • quote:

şöyle yaptım telefondan getjar.com a girdim. Sayfanın altında arama bölümü var oraya youtube yazdım ve arattım. ilk sayfada bişey bulamadım ileri deyip 2. sayfaya geçtim sanırım orda you tube download diye bir program vardı. 3. sayfa da olabilir emin değilim. Onun la denedim şimdi sizi direk bir internet sitesine yönlendiriyor. oradan arama yapıp videoyu buluyorsunuz ve video yu açıyorsunuz. Ancak video açılmıyor tabi flash 10.1 olmadığı için. videonun altında download seçenekleri var. Oradan istediğiniz formatta indirebiliyorsunuz. Video yu dosyalarım-videolar bölümüne indiriyor. Az önce uçan inekleri indirdim ve izledim :)

Ben telefondan bulamadım ama pc'den arttım buldum teşekkürler..
    http://www.getjar.com/mobile/44648/download-mobile-youtube-for-samsung-gt-s8500-wave/

Bulamayanlar burdan denesin şimdi denedim indiriyor

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011)

• quote:

Orijinalden alıntı: omers

re-storm belliki çok iyi niyetli birisin, yardımların için saol dostum,
    birde bu opera mini 5.1'i tele nasıl yükleyecez? bi bilgin varmı?

ver gazı arkadaşım al cevabı İlk sayfadaki ilk msj a baktın mı? İlk msj ın sonlarına doğru opera 5.1 var. Nasıl yükleneceği de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

quote:

Ben telefondan bulamadım ama pc'den arttım buldum teşekkürler..
    http://www.getjar.com/mobile/44648/download-mobile-youtube-for-samsung-gt-s8500-wave/

Bulamayanlar burdan denesin şimdi denedim indiriyor

teşekkürler bu indirme yönetici sayfası nerde yahu ben bulamadım. indiriken ne kadarını indirmiş görsek iyi olurdu

• locke78 İndirirken sağ alt köşede 2 yazar. Farklı pencelerede geçiş yaptığınız yer yani. Ona tıklarsanız indirme yöneticisini açabilirsiniz. (ileri geri tuşlarını alttan çıkarırsanız görebilirsiniz)
  • Telefon ile gelen bazi uygulamalar kendi kendine cogaldi silinmiyorda bunu tedavisi varmidir acaba ?
  • Arkadaşlar, bu mesaj ayarlarindaki "otomatik sil" seçeneği mesajı okuduktan sonra hemen mi siliyor, yoksa mesaj gelir gelmez mi siliyor?
  • İbb trafik uygulaması çalışıyor mu Wave'de? Ana konuya da yazdım 2 defa ama cevap veren olmamış.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.