Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Basyon

Daha önce arkadaşımın Iphone 4'ünü kullanmış biri olarak söylüyorum, fiyatına göre çok iyi bir cihaz.
    Dokunmatiği çok rahat, wifi çok hızlı, sesi eğer ultra muhteşem birşey aramıyorsanız çok iyi.
    Daha alalı 3 saat filan oldu, çabucak alışıyor insan dokunmatiğe.
    widget menü çok kullanışlı, acayip derecede sevdim.

Vatandaki 325 lira fırsatını kaçırdım, 399 liraya teknosadan aldım 2 gb kart hediye ettiler.

Tecrbüleri arkadaşlara bir iki soru soracağım?
    Program vs( tv için filan) nerden indiriyoruz.
    Birde şeffaf kılıf önerisi filan ?

Şefaf kılıf gittigidiyorda var.Bütün uygulamaları samsungapss den indiriyorsun
  • kardeşim telfona bakmıyor bile bira zorlayıncva sırf görüntsü hoşna gittiği için samsung wave s8500 ü alıcam illa dior gelde laf anlat.Kime sorduysam güzel dedi olurda ikna edip bu telfonu aldırırsam bi sorun cıakrmaz da rezil olmam :S
  • beyler iki sorum olacak;

bu telefonla youtube ve facebok videolarını izleyebiliyormusunuz (ben edge ile bağlanıp denedim tekrar dene diyor..)

gps özelliği var deniyor kullanabilen var mı? nerden giriyoruz bide ücretsiz mi?
  • kies yükledim indirdiğim tüm uygulamalara hatalı uygulanamıyor diyor sürüme baktım son sürüm nedne olmuyor acaba :S
  • Mesaj yazarken deli ediyor bu telefon beni ben yazıyorum hızlı hızlı bana yetişemiyor.Ben yazıp bitiriyorum sonra telefonun yazıp bitirmesini bekliyorum 6-7 sn. çok sinir bozucu. Birde kelimeleri otomatik olarak tahmin ediyor düzeltiyor falan bana kısaltma yaptırmıyor q klavye olmasına rağmen istediğimi rahatça yazamıyorum bunu nerden kapatabilirim.
  • Yarın Teknosa bayisini arıyacağım. Ellerinde varsa almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Mesaj yazarken deli ediyor bu telefon beni ben yazıyorum hızlı hızlı bana yetişemiyor.Ben yazıp bitiriyorum sonra telefonun yazıp bitirmesini bekliyorum 6-7 sn. çok sinir bozucu. Birde kelimeleri otomatik olarak tahmin ediyor düzeltiyor falan bana kısaltma yaptırmıyor q klavye olmasına rağmen istediğimi rahatça yazamıyorum bunu nerden kapatabilirim.

t9u kapattım sorunum halloldu Artık gayet hızlı yazabiliyorum t9 telefonu yavaşlatıyor kapatınca mesaj yazması hızlandı birden

Telefonu almak isteyenlere tavsiye ederim 399 tlye alınabilecek en güzel telefonu hele hele iphone kullandıktan sonra memnun kaldıysam siz düşünün telefonun muhteşemliğini en azından fiyatı çok uygun.

• arkadaşlar bende geçen ctesi wave 525 aldım genel olarak çok kullanışlı telefon yalnız tek üzüldüğüm konu telefonun a-gps özelliğinin olmasına rağmen navigasyon sistemin olmaması bununla ilgili olarak bugün samsung müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri aynen şöyle söyledi bununla ilgili olarak bir çalışma yapıyoruz yakın bir zamanda telefona uygun navigasyon yapacağız ama bir zaman veremem dedi wave 525 alan herkese burdan sesleniyorum samsung müşteri hizmetlerini ne kadar çok sıkıştırırsak bu iş okadar çabuk olur diye düşünüyorum ikinci olarak bada-os henüz yayınlanmamış saygılar
  • İki gündür kablosuz modeme bağlanıyordum fakat şimdi bağlanamıyorum bu sorunla karşılaşan varmı acaba. Modemi buluyor bağlantı işareti çıkıyor ama bağlanmıyor telefondan wi fi yi açtığım zaman üst tarafta WPS PBC ve WPS PIN var bunlar ne demek oluyor acaba. Wi fi yi açtığım zaman sol üst köşede işareti çıkmıyor ve orada E işareti çıkıyor bu E işaretini nasıl iptal ederim.. Tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swordma -- 3 Şubat 2011; 16:50:58 >
  • Biraz önce aldım telefonu.
    Şimdi alışmaya çalışıyorum.
  • arkadaşlar samsung apps internet sitesini gezdim az önce binlerce uygulama var fakat 525 den gırdıgımde apps lere çok az gorunuyor megerse modeller desteklemıyormus. genelde wave ve wave II destekliyor uygulamalar. ayıp ama ya ntv bile apps i var ama wave ve wave II için haber okuyamıyoruz ya. yapacak birşey var mı arkadaşlar bu telefonlarımızda wave serisi fakat uygulamaların cogunu desteklemıyr. arayalım neyse yapsınlar ya her turlu haber sıtesının uygulaması var ama bıxzım telewfonlar desteklemıyor . desteklerınızı beklıyorum. arıyalım konuşalım beyler
  • Evet çok basit uygulamaları bile bu telefonlar için yapmamışlar,istek yapalım mail ve telefon yoluyla belki dikkate alınırız
  • Ücretli işe yarıyan güzel bir uygulama varmı?
  • bizim telefonlar için yok çok az sayıda zaten. bu konuda yetkili tecrübeli bir arkadaştan bize yol göstermesini destek olmasını istiyorum. bi metin hazırlarsak hem mail hemde telefon yoluyla derdimizi anlatabılırız sanırım teşekkurler daha fazla kişi olrsak daha etkili oluruz kanmca
  • bu arada t9 u kapatamadım bir turlu yardımcı olurmusunuz
  • buldum tamam :D
  • alismak zor olacak gibi
  • telefonun dokunmatiği hoşuma gitti. yalnız; oyun ve uygulama bulup yüklerken sorun yaşanıyor mu?
  • arkadaslar bızım telefonların vıdeo cozunurluklerı nedır bılen varmı bugun bır arkadasımdakı 5800 la karsılastırdık onda h264 cozunurlukte bır fılm vardı atalım dedık atamadık benım telefon acmadı bu nasıl bır ıstır anlamadım 5800 da fılmın goruntusu oyle muhtesemdıkı anlatamam sızlere bzım telefonlardada o sekılde bır ekran cozunurlugu varmıdır yoksa 5800 da ekran cozunurlugu dahamı ıyıdır ?
  • Oyun istiyenlerhttp://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=3990.0 bu linke baksın.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.