Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.928
Cevap
51
Favori
1.920.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana gönülleri fethetmesi normal gibi geliyor, cssbaycelebininde dediği gibi bana görede çıtayı bir adım yükseltmiş, genele bakıldığında şu anki resmi bilgi ve yapılan incelemelere göre en yeni teknolojileri kullanmaya çalışmış, ayrıca telefonu çok yönlü kullanan kişiler içinde şuda eksik denilecek çokta fazla birşey bırakmamış gibi, diğer işletim sistemlerinin hemen hepsinde ne yapılabiliyorsa bundada genel olarak yapılabiliyor kaliteli kullanışlı ve istenebilecek programların çoğu yüklü geliyor telefon özelliklerinin dışında oldukça güçlü multimedya özellikleri ile dikkat çekiyor ayrıca şu an çokta fazla bilinmeyen ama oldukça başarılı olması büyük ihtimal olan bada sistemi ilede daha fazla geliştirme imkanı tanınıyor, sistem yazılım ve özelliklerin dışında yapılan incelemelere göre oldukça ergonomik olan kasasında gerçekten kaliteli bir malzeme kullanılıyor bununla birlikte çizilme v.b şeylere dayanıklı bir cam ve mükemmel bir ekran ile güzel bir bütünlük sağlanıyor ayrıca bütün bunların verimli kullanılabilmesi için oldukça gerekli olan iyi bir batarya süresi 1500 mAh lik bir pil ile tamamlanıyor, daha ne olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

Bana gönülleri fethetmesi normal gibi geliyor, cssbaycelebininde dediği gibi bana görede çıtayı bir adım yükseltmiş, genele bakıldığında şu anki resmi bilgi ve yapılan incelemelere göre en yeni teknolojileri kullanmaya çalışmış, ayrıca telefonu çok yönlü kullanan kişiler içinde şuda eksik denilecek çokta fazla birşey bırakmamış gibi, diğer işletim sistemlerinin hemen hepsinde ne yapılabiliyorsa bundada genel olarak yapılabiliyor kaliteli kullanışlı ve istenebilecek programların çoğu yüklü geliyor telefon özelliklerinin dışında oldukça güçlü multimedya özellikleri ile dikkat çekiyor ayrıca şu an çokta fazla bilinmeyen ama oldukça başarılı olması büyük ihtimal olan bada sistemi ilede daha fazla geliştirme imkanı tanınıyor, sistem yazılım ve özelliklerin dışında yapılan incelemelere göre oldukça ergonomik olan kasasında gerçekten kaliteli bir malzeme kullanılıyor bununla birlikte çizilme v.b şeylere dayanıklı bir cam ve mükemmel bir ekran ile güzel bir bütünlük sağlanıyor ayrıca bütün bunların verimli kullanılabilmesi için oldukça gerekli olan iyi bir batarya süresi 1500 mAh lik bir pil ile tamamlanıyor, daha ne olsun...

Ayrıca aramayı veya alarmı sessize almak için ters çevirme özelliğini unutmamış. Hatta dış hoparlör, telefonu herhangi bir düz yüzeye koyunca otomatik olarak açılmak üzere ayarlanabiliyor. Elektronik pusulayı da eklemişler. MS Office ve adobe belgeleri açılabiliyor ve flash desteği de var. Tuşlar kilitliyken bile ekran üzerinden çalan müzik kontrol edilebiliyor. Hatta tam emin değilim ama sanıyorum telefonu sallayarak ya da yönlendirerek şarkıları değiştirmek gibi özellikler de eklemişler. Daha birsürü detay var. Detaylar üzerinde çok durulmuş.

Benim en büyük korkum fiyatın aşırı yüksek olması, az sayıda application yapılması ya da micro SD karttan okumaların yavaş olması. Eğer bu sorunlar olmazsa çok iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 27 Şubat 2010; 1:34:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: safaksaylam

quote:

Bana gönülleri fethetmesi normal gibi geliyor, cssbaycelebininde dediği gibi bana görede çıtayı bir adım yükseltmiş, genele bakıldığında şu anki resmi bilgi ve yapılan incelemelere göre en yeni teknolojileri kullanmaya çalışmış, ayrıca telefonu çok yönlü kullanan kişiler içinde şuda eksik denilecek çokta fazla birşey bırakmamış gibi, diğer işletim sistemlerinin hemen hepsinde ne yapılabiliyorsa bundada genel olarak yapılabiliyor kaliteli kullanışlı ve istenebilecek programların çoğu yüklü geliyor telefon özelliklerinin dışında oldukça güçlü multimedya özellikleri ile dikkat çekiyor ayrıca şu an çokta fazla bilinmeyen ama oldukça başarılı olması büyük ihtimal olan bada sistemi ilede daha fazla geliştirme imkanı tanınıyor, sistem yazılım ve özelliklerin dışında yapılan incelemelere göre oldukça ergonomik olan kasasında gerçekten kaliteli bir malzeme kullanılıyor bununla birlikte çizilme v.b şeylere dayanıklı bir cam ve mükemmel bir ekran ile güzel bir bütünlük sağlanıyor ayrıca bütün bunların verimli kullanılabilmesi için oldukça gerekli olan iyi bir batarya süresi 1500 mAh lik bir pil ile tamamlanıyor, daha ne olsun...

Ayrıca aramayı veya alarmı sessize almak için ters çevirme özelliğini unutmamış. Hatta dış hoparlör, telefonu herhangi bir düz yüzeye koyunca otomatik olarak açılmak üzere ayarlanabiliyor. Elektronik pusulayı da eklemişler. MS Office ve adobe belgeleri açılabiliyor ve flash desteği de var. Tuşlar kilitliyken bile ekran üzerinden çalan müzik kontrol edilebiliyor. Hatta tam emin değilim ama sanıyorum telefonu sallayarak ya da yönlendirerek şarkıları değiştirmek gibi özellikler de eklemişler. Daha birsürü detay var. Detaylar üzerinde çok durulmuş.

Benim en büyük korkum fiyatın aşırı yüksek olması, az sayıda application yapılması ya da micro SD karttan okumaların yavaş olması. Eğer bu sorunlar olmazsa çok iyi olur...

Her iki yoruma da katılıyorum ve korkularım da aynı

• baya tuzlu olur bunun fiyatı
  • ben çok hesaplı olmasada çokta pahalı olacağını sanmıyorum bu tip tellere göre ortalama bir rakam olabilir sanırım, özellikle bada sisteminin yeni olması ve daha iyi tanıtılabilmesi için, bu modelin ilk olması nedeniyle büyük önemi var o yüzden çok fazla olmaz diye düşünüyorum, 900-1000 arası bir rakam olabilir tahminen...
  • quote:

ben çok hesaplı olmasada çokta pahalı olacağını sanmıyorum bu tip tellere göre ortalama bir rakam olabilir sanırım, özellikle bada sisteminin yeni olması ve daha iyi tanıtılabilmesi için, bu modelin ilk olması nedeniyle büyük önemi var o yüzden çok fazla olmaz diye düşünüyorum, 900-1000 arası bir rakam olabilir tahminen...

1500 den aşağı olmaz bunun fiyatı.900-1000 tl mi? jet mi alıyorsun kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

ben çok hesaplı olmasada çokta pahalı olacağını sanmıyorum bu tip tellere göre ortalama bir rakam olabilir sanırım, özellikle bada sisteminin yeni olması ve daha iyi tanıtılabilmesi için, bu modelin ilk olması nedeniyle büyük önemi var o yüzden çok fazla olmaz diye düşünüyorum, 900-1000 arası bir rakam olabilir tahminen...

+8500
  • quote:

Katılıyorum! Ayrıca açık kaynak kodlu ve tanıtıma ihtiya. duyan ayrıca uygulama dükkanından para kazanabilecek bir cihaz bu 1000 ya da en fazla 1200 i8910HD b,le 1500 lira arkadaşlar yapmayın!
  • quote:

quote:

jet içinde benzer tahminlerde bulunduğumda benzer karşı çıkışları hatırlar gibiyim, ne oldu yine bizim tahminlerimiz paralelinde çıktı, desk in dediği gibi hadi en fazla 1.200 olsun o kadar bile sanmam ama bir açıdan oda ihtimal, jette çıkmadan az gürültü koparmadı hani, sakin kafayla telin özelliklerini düşünüp ve Samsungun genel fiyat politikası gözönünde bulundurulduğunda birde bunun üstüne önemli bir alıcı kitlesine özellikle bada için ulaşmak hedeflendiğinde senin dediğin fiyata bu teli alan sayısı çokta fazla olmaz sanırım, şu an için bu telin All in one a yakın bir görünümde olmasının önemli sebebinin bu tele olan ilgiyi artırıp bada sistemi ile kaynaşma ve ilginin sağlanması gibime geliyor Samsungun bada sistemine oldukça fazla önem verdiğini düşünüyorum, şu ana kadar Samsungun birçok teli için çıkmadan önce tahminde bulundum çoğunluklada beklediğim gibi çıktı bundada pek fazla yanılacağımı sanmıyorum tabi bütün bunlar bana göre, her türlü farklı fikire saygımla birlikte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 28 Şubat 2010; 0:44:25 >

• Ağzınızdan bal damlıyo valla :)
  • quote:

quote:

quote:

jet içinde benzer tahminlerde bulunduğumda benzer karşı çıkışları hatırlar gibiyim, ne oldu yine bizim tahminlerimiz paralelinde çıktı, desk in dediği gibi hadi en fazla 1.200 olsun o kadar bile sanmam ama bir açıdan oda ihtimal, jette çıkmadan az gürültü koparmadı hani, sakin kafayla telin özelliklerini düşünüp ve Samsungun genel fiyat politikası gözönünde bulundurulduğunda birde bunun üstüne önemli bir alıcı kitlesine özellikle bada için ulaşmak hedeflendiğinde senin dediğin fiyata bu teli alan sayısı çokta fazla olmaz sanırım, şu an için bu telin All in one a yakın bir görünümde olmasının önemli sebebinin bu tele olan ilgiyi artırıp bada sistemi ile kaynaşma ve ilginin sağlanması gibime geliyor Samsungun bada sistemine oldukça fazla önem verdiğini düşünüyorum, şu ana kadar Samsungun birçok teli için çıkmadan önce tahminde bulundum çoğunluklada beklediğim gibi çıktı bundada pek fazla yanılacağımı sanmıyorum tabi bütün bunlar bana göre, her türlü farklı fikire saygımla birlikte...

keşke dediğin fiyata satılsa benim de temennim o yönde ama bu telefonun samsung omnia hd den daha ucuz olacağını zannetmiyorum.zira bu telefonda üst düzey son teknolijiler kullanılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: desx

quote:

Katılıyorum! Ayrıca açık kaynak kodlu ve tanıtıma ihtiya. duyan ayrıca uygulama dükkanından para kazanabilecek bir cihaz bu 1000 ya da en fazla 1200 i8910HD b,le 1500 lira arkadaşlar yapmayın!

bu telefon i8910 hd den kesinlikle ucuz olmayacak.

• Neden ucuz olmasınki ....

işletim sistemini kendi yapıyor.....Bada
    ekran desen ,samsung için temin edilmesi ve maliyeti oldukca az.....
    sensörde 5mp, öyle 8,12 falan değil ,hatta çapı innow8 den büyük ihtimal küçüktür ...

kısacası bende 1000 ytl altı bir fiyat bekliyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Neden ucuz olmasınki ....

işletim sistemini kendi yapıyor.....Bada
    ekran desen ,samsung için temin edilmesi ve maliyeti oldukca az.....
    sensörde 5mp, öyle 8,12 falan değil ,hatta çapı innow8 den büyük ihtimal küçüktür ...

kısacası bende 1000 ytl altı bir fiyat bekliyorum....

inşallah
  • i8910 hd farklı birşeydi artı bu tarz bir telde symbian olayıda etkili olmuştu, Wavede son teknolojiler kullanılmış güzel bir durum ancak hiç olmayan şeyler değil omniahd de kapasitive ekran ve hd çekim samsung için yanılmıyorsam ilkti artı 8mp(şu an 5 ten sonraki mp oranları herşeye rağmen ilgi çekmeye devam ediyor), bana göre, Wave tabiki belli bir fiyatın altında olmayacak ama yinede fiyat olarakta ilgi çekecektir yoksa özellikle bu tel için fazla fiyat işin mantığına aykırı gibi, Samsungun bunu gözardı edeceğini pek sanmam bundan sonra çıkaracağı badalı farklı özelliklere, yeniliklere sahip teller için belki biraz daha yüksek fiyatlar olabilir tabi bunda birazda badanın başarılı olup olmamasıda etkili olacaktır.
    ayrıca herşeye rağmen fiyat yüksek çıkarsada yapacak birşey yok kendileri bilir, tel tutar yada tutmaz ama çoğu tüketici kendi imkan ve kriterlerine her zaman alternatifler arar ve bulur sanırım, olmazsada son çare belkide alacağı parayı bulur,
    zamanla herşey daha net belli olur bekleyip görürüz kısmetse....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 28 Şubat 2010; 23:25:48 >

• social hub kişiyle ilgili tüm işlemlerin bir araya toplanması, en çok hoşuma yeniliklerden biri, kullanışlı ve faydalı gözüküyor...
    http://www.youtube.com/watch?v=PmFV-yfqT_U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 2 Mart 2010; 11:54:23 >
  • samsung, waweyle ve diğer telefonlarıyla akıllı telefon pazarında da liderliğe oynar gibi.
  • Samsung daha elindeki telefonun(i8910) farkında değil. Buna ne yapsın ki.
    İnşallah hayal kırıklığı yaşanmaz. Yoksa telefon çok şık duruyor.
  • Gsmarena-güncellenmiş ön inceleme

http://www.gsmarena.com/samsung_s8500_wave-review-450.php

fotokamera konusundada, bana göre, örnek fotolar olmasına rağmen bir cep telefonuna göre foto kalitesi çok başarılı, son hali ile dahada iyi olabilir sanırım, güzel bir cihaz olmasının yanında başarılı genel multimedya yönü ilede sanırım ve umarım tamamdır dedirtebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 5 Mart 2010; 17:58:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.