Şimdi Ara

Samsung'un reklam bombardımanı Galaxy S8 sahiplerini kızdırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4400 lira verip alanlar, 20 gün sonra 3400 liraya düşmesine daha çok kızmış olmalılar, reklam ne ki
  • Kim ne derse desin iPhone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar bununla uğraşmak zorunda değil Eyyy Samsung adam ol o reklamları kaldır.

• Mi6 geldi artık s8 de neymiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

4400 lira verip alanlar, 20 gün sonra 3400 liraya düşmesine daha çok kızmış olmalılar, reklam ne ki

İsteseler çok rahat %30-40 kar ile 3500-3600TL ye satabilirler. Olayın vergi ile dolar kuru ile alakası yok. Bildiğin şişirme fiyat dediğimde dalga geçenler oldu. Kimi de işte vergi sistemini savunduğumu düşündü.

Arkadaş vergi az demedim ki ya da dolar ucuz demedim ki! Sadece bu 4400TL lik fiyatın ne kur ile ne de vergi ile alakası yok, çok rahat 3600TL ye satılabilir dedim. Maliyeti 1000TL olan telefon ya. İPhone da durum daha beter o 500TL falan ya da daha aza mal oluyor.

LG G6 kurduğum "eşşek gibi fiyatı kıracaklar bir aya" cümlemin tam yerini bulması gibi şu an 2600TL ye bulunabiliyor.

Ne diyeyim daha?

Yanlız G6 2500TL ye kadar düştü. V20 hala 3000TL ye satılıyor aklım almıyor bu fiyat politikasını. Bir şey değil yurt dışında fiyatı 1500TL ye falan düştü V20 nin acayip ucuzladı. Bizde hala 3000TL. G6 piyasada 2600TL nin altına indi operatörlerde fiyat hala 3600TL şaka gibi. Fiyatları bir türlü güncellemiyorlar. LG nin operatörlere attığı bir kazık galiba bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 14 Haziran 2017; 14:40:18 >

• Adamlar haklı , Samsung denen aç firma umarım bu kazandığından fazlasını kaybeder

• Boş muhabbete gerek yok haberin sonunda reklamları kapat diye bir seçeneceğin olduğu yazıyor. Ya da direk oyun optimizasyon programını devre dışı bırakırsın sonuçta Samsung kendi bir program yapmış ve size sunmuş gidip başka bir program da kullanabilirsin ki bu program ücretsiz alırsan reklamlı olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Boş muhabbete gerek yok haberin sonunda reklamları kapat diye bir seçeneceğin olduğu yazıyor. Ya da direk oyun optimizasyon programını devre dışı bırakırsın sonuçta Samsung kendi bir program yapmış ve size sunmuş gidip başka bir program da kullanabilirsin ki bu program ücretsiz alırsan reklamlı olur..

Sorun o değil , sorun ücretini verip satın aldığın üründe reklam çıkması.

Diyelim ki Google Play Store'dan parasını verip uygulama aldın , içinde hala reklam çıkıyor. Bu hoşuna gider mi?

Kapatma seçeneği olup olmaması değil mesele , içinde hiç olmaması lazım.
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    kafadan sıyrıkmısınız? hiç kullanmadınız mı xiaomi? zilyon tane çince şey var silinemeyen.

• samsung reklamlarda dizilerde filmlerde ne paralar harciyor reklam icin bumu kafaniza takildi zaten reklama veriyordunuz paranizi

• kapatıabilen bi durum için bu kadar yaygara koparmak enterasan aslında ortada haberfalanda yok..tamamen algıya yonelik bir durum..haberi muhtemelen apple yaptırtmıstır..

• DigitalWorld kullanıcısına yanıt
    sadece maliyet kısmına takıldım.geri kalanına bişey demiyorum.bir telfonun malzeme maliyeti o telefonun maliyeti olmaz.o fiyata mal etmek için çok ciddi bir arge maliyeti var arka planda.tabi sponsorluk,reklam,çalışanlar,tedarik,mağazalar,3rd parti lisanslar,hatalı ürün değişimleri gibi sayısız maliyet de bu telefonların satışıyla karşılanıyor.hatta note7 zararı da s8'e eklenmiştir.
  • Androide para verip kendini lord gibi hissetmek diye bir şey yok. Bir de premium hava katıyorlar sanki altı üstü android değişmiş gibi. İsterseniz altından kristalden üretin android işte. Iphone'da böyle bir şey yaşamazsınız. Başka da alternatif yok zaten. Blackberry'yi bitirdiniz bunu siz istediniz.

• Reklamlar canımı çok sıkıyor harbiden yaaa, kullanıcılar haklı hertürlü
  • Bu hirtolarin tvsi var bende. Yutuptan cocuga bişeyler aciyorum arada. 15 dakkada bir reklam cikiyor nerdeyse. Bu reklamı gosteren bunlar mi yoksa gogil mi? Bilen var mi? Ona gore arayip sovecem

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Bu hirtolarin tvsi var bende. Yutuptan cocuga bişeyler aciyorum arada. 15 dakkada bir reklam cikiyor nerdeyse. Bu reklamı gosteren bunlar mi yoksa gogil mi? Bilen var mi? Ona gore arayip sovecem

Google gösterir Youtube'da reklamları. Samsung değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 14 Haziran 2017; 21:57:48 >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    O zaman samsungun boşuna günahını almayayim. Gogila soveyim madem artik. Gerci samsungun da masum oldugunu dusunmuyorum. Koku kuruyasicalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aether

kafadan sıyrıkmısınız? hiç kullanmadınız mı xiaomi? zilyon tane çince şey var silinemeyen.

global romda çince hiçbirşey yok!
  • Sony de çok yapıyor bunu. Sürekli "şu oyun sizin için %50 indirimli, şu tema bedava" diye bildirim geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük konuş miyim ama sanırım bir daha samsung asla almayacağım. Zaten nokia döneminden sonra istemeye istemeye kullanmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.