Şimdi Ara

Samsung'un oyun odaklı 7 Serisi dizüstü bilgisayarını inceledik (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
42.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar renk seçenekleri kırmızı-turuncu-siyah mı yoksa sadece siyah mı internette ilk zamanlar turuncu-kırmızılar vardı. Şimdi sadece siyahlar var..
  • arkadaşlar, samsung'un facebook sayfasından edindiğim bilgiye göre Gamer 7 serisi laptoplar bahar aylarında satışa çıkacakmış. fiyat henüz belli değilmiş. bilginiz olsun, biraz daha beklemekte yarar var
  • bilgi icin tskurler bende takip ediyorum acıkcası ivy bridge alasım var aklımda bikac marka var suan ama bı cıkmaya baslasın bakalım ona gore secim yapıcam
  • bilgisayar sadece mod değiştirme özelliği için bile alınır. Bide mavi- beyaz kalvye aydınlatması için
  • cihaz güzelmiş..
  • Mobilde sadece ilk 19 saniye var.
  • Cihaz performans olarak saglam fakat tuslarını sevemedim bi türlü eski model tuslar kullanılmıs ekran kartı işlemci klavye harıc ısıklı kasa multımedia tusları cok ıyıde tuslar cok kaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Cihaz performans olarak saglam fakat tuslarını sevemedim bi türlü eski model tuslar kullanılmıs ekran kartı işlemci klavye harıc ısıklı kasa multımedia tusları cok ıyıde tuslar cok kaba

Klavye kaba değil de bitişik klavye esneme yapanlardan herhalde.
  • gayet şık ve güzel
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.